Informacje2 czerwca 2011, 00:00,

Smak Podróży spotkanie z podróżnikiem w Zalesiu Górnym

T-A-K, to prawda! Już w najbliższą niedzielę 5 czerwca 2011 roku w godz. 16.00-20.00, odbędzie się druga edycja spotkań z podróżnikami z serii SMAK PODRÓżY (TM)! Miejsce spotkania: Dom Kultury przy ul. Jelonka 2 w Zalesiu Górnym. Po raz kolejny, ale nie taki sam, usłyszymy i zobaczymy niemałe co nieco o świecie! Obywatel oddalonego o blisko 8000 km Wietnamu - Pan PHAM TUAN ANH oraz podróżniczka Pani PAULINA WYPYCH uraczą nas opowieściami z najdalszych zakątków Świata. Natomiast podróżnik i fotograf Pan KRZYSZTOF MERSKI zaprezentuje nam swoje niezwykłe fotografie opatrzone ciekawym i wnikliwym komentarzem.

Smak Podróży spotkanie z podróżnikiem w Zalesiu Górnym

Zachęceni świetnym odbiorem i wspaniałą atmosferą wytworzoną przez wszystkich uczestników poprzedniej edycji, gorąco zapraszamy na kolejną egzotycznę wyprawę! Organizatorzy: ruch społeczny T-A-K Twórczy Aktywni Kulturalni oraz Filia CK w Zalesiu Górnym. Jak zawsze nie zabraknie domowych wypieków i przeróżnych herbat, a dla wnikliwych, którzy doczytali, zdradzimy, że niespodziankę kulinarną specjalnie dla Was postara się przygotować żona Pana Pham Tuan Anh'a.
autor/źródło: Kamil Cymerman, Olaf Kamiński, Oskar Banaśkiewicz

Informacje3 czerwca 2011, 00:00,

Gmina Lesznowola Dzieciom - impreza w Starej Iwicznej

Wójt i Rada Gminy Lesznowola, Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lesznowoli zapraszają na impreze dla dzieci, która obędzie się 5 czerwca 2011 roku od godz. 15.00. Miejsce: boisko przy ul. Rekreacyjnej w Starej Iwicznej. W programie zaplanowano występy dla dzieci, nalot Wesołej Czrownicy, występ Zbigniewa Gniewaszewskiego, konkursy i wiele innych atrakcji. Więcej informacji na poniższym plakacie. Zapraszamy!

Gmina Lesznowola Dzieciom
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola