Informacje4 września 2016, 11:00,

Smaczny Targ w Józefosławiu - pomysł na rodzinną niedzielę w parku przy Ogrodowej. W samym środku sezonu owocowo-warzywnego ruszamy z niezwykłym wydarzeniem. Od 4 września 2016 roku zapraszamy na Smaczny Targ do pięknego, powstałego w ubiegłym roku parku przy ul. Ogrodowej w Józefosławiu. Wydarzenie odbywać się będzie w każdą niedzielę, począwszy od 4 września 2016 roku. Kolejne zaplanowane terminy to 11, 18 i 25 września.

SMACZNY TARG W JÓZEFOSŁAWIU - POMYSŁ NA RODZINNĄ NIEDZIELĘ W PARKU PRZY OGRODOWEJ

Smaczny Targ to okazja do zrobienia pysznych i zdrowych zakupów od małych producentów i wyjątkowe dania od dobrych restauracji. Będzie można nabyć wysokiej jakości wyroby spożywcze, trudne do odnalezienia w sklepach stacjonarnych. To również pretekst do zjedzenia czegoś smacznego na miejscu, w miłych okolicznościach przyrody.

Na miejscu znajdziecie warzywa i owoce z gospodarstw ekologicznych, wędliny i sery bez konserwantów, ekologiczne jaja i ryby. Będą też różnego rodzaju przetwory, zdrowe oleje, pieczywo, soki i ciasta. Pojawią się produkty mięsne, wegetariańskie i wegańskie, jak również bezglutenowe. Do tego specjalnie wybrane na tę okazję restauracje serwować będą pyszności na ciepło. Kontakt dla wystawców dobretargi@gmail.com Zapraszamy!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Park znajduje się przy ul. Ogrodowej w Józefosławiu, obok Politechniki Warszawskiej. Na miejscu znajdują się siłownia plenerowa, dwa boiska do siatkówki plażowej oraz koszykówki, a także plac zabaw. Strona: https://www.facebook.com/SmacznyTargJozefoslaw/

Wydarzenie odbywać się będzie na świeżym powietrzu w każdą niedzielę w godzinach od 11:00 do 17:00 Miejsce: Park przy ul. Ogrodowej 2 w Józefosławiu. Wstęp wolny.

Informacje30 sierpnia 2016, 12:00,

XXIII Sesja Rady Gminy Prażmów

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2016r., poz. 446.) zwołuję XXIII sesję Rady Gminy Prażmów w dniu 30 sierpnia 2016 r. (wtorek) o godz. 12.00. Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Prażmów, przy ul. Piotra Czołchańskiego 1 w Prażmowie.

XXIII SESJA RADY GMINY PRAŻMÓW

Porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z XXII Sesji Rady Gminy Prażmów.
4. Informacja Wójta z działalności w okresie pomiędzy sesjami.
5. Rozpatrzenie projektów uchwał Rady Gminy Prażmów:
- w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2016-2019;
- w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2016 rok;
- w sprawie ustalenia sposobu sprawienia pogrzebu na koszt Gminy Prażmów oraz określenia zasad zwrotu poniesionych kosztów;
- w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Wągrodno;
- w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla działki nr ewidencyjny 112 we wsi Krupia Wólka;
- w sprawie uchylenia uchwał w sprawie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego;
- w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru części wsi Nowy Prażmów – etap I;
- w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru części wsi Nowy Prażmów – etap II;
- w sprawie nadania nazwy ulicy we wsi Prażmów;
- w sprawie nadania nazwy ulicy we wsi Uwieliny.
6. Interpelacje i zapytania.
7. Sprawy różne.
8. Zakończenie obrad.