Informacje8 grudnia 2018, 15:00,

Służby (nie całkiem) specjalne – teatr A CO TAM? z Bobrowca


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 i 9 grudnia 2018 roku o godz. 16.00 i 19.00 odbędzie się spektakl pt. “Służby (nie całkiem) specjalne”. Sztuka według scenariusza Małgorzaty Raczkowskiej, członkini zespołu, opowie o losach rewolucyjnej technologii w rękach mało rozgarniętych agentów służb specjalnych. Zespół A CO TAM? postara się wciągnąć widzów w intrygę dotyczącą małego, ale potencjalnie niebezpiecznego urządzenia, nazywanego przez jednego z chroniących go agentów pieszczotliwie Guciem. Czym jest to technologiczne cacko? Kto i dlaczego na nie czyha? Dlaczego mundurowy śpiewa i z czego słynie księgowa Grażynka, można się będzie dowiedzieć podczas półtoragodzinnego spektaklu. Mundury, broń i zabawne teksty towarzyszą niemal każdej scenie, gdyż jak łatwo się domyślić, farsa utrzymana jest w klimatach militarnych. Widzowie będą mieli wiele okazji do śmiechu, gdyż “Służby (nie całkiem) specjalne” nie popiszą się szczególnym profesjonalizmem, co wywoła duże zamieszanie i komedię pomyłek. Miejsce: budynku OSP w Bobrowcu, ul. Mazowiecka 23. Serdecznie zapraszamy.

Służby (nie całkiem) specjalne – teatr A CO TAM? z Bobrowca

Sztuka przeznaczona jest raczej dla widzów dorosłych, aczkolwiek młodsi widzowie (13+), za zgodą rodziców, też będą wpuszczani. Rezerwacji miejsc na spektakle można dokonywać mailowo pod adresem biletyacotam@gmail.com lub telefonicznie pod nr tel. 790-552-662. Koszt biletu-cegiełki wynosi 15 zł. Wszystkie pozyskane środki finansowe przeznaczone zostaną na organizację kolejnych przedstawień.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 grudnia 2018, 11:00,

Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 grudnia 2018 roku w godz. 12.00-18.00 maluchy odwiedzające Centrum Handlowe Auchan Piaseczno będą miały okazję przywitać się ze świętym Mikołajem i zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. W programie również warsztaty tworzenia świątecznych stroików i słodkie niespodzianki. Zarówno na wzorowych maluchów, jak i nieco bardziej niesfornych czeka niespodzianka. Centrum Handlowe Auchan Piaseczno organizuje wielką zabawę mikołajkową. Specjalnym gościem będzie święty Mikołaj, a spotkanie zostanie uwiecznione na wydrukowanych na miejscu zdjęciach, które goście centrum otrzymają jako pamiątkę. Na zbliżających się warsztatach maluchy będą przygotowywać się do nadchodzących świąt i stworzą prace, które udekorują domy czy też będą ciekawym podarunkiem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach. Pod czujnym okiem animatorów dzieci przygotują świąteczne stroiki oraz błyszczące bombki choinkowe. Do dekorowania prac posłuży brokat, kolorowy papier, wstążki czy sztuczny śnieg. Materiały potrzebne do wykonania prac zapewni organizator. Miejsce: Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Święty Mikołaj zawita do Centrum Handlowego Auchan Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie