Informacje3 września 2010, 00:00,

Słomczyn - Międzynarodowe Zawody na torze wrotkarskim

Uczniowski Klub Sportowy Zryw oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na II Międzynarodowe Zawody w jeździe szybkiej na wrotkach o Puchar Burmistrza Gminy Konstancin-Jeziorna, który odbędzie się w dniach 4 - 5 września 2010 roku, na torze do jazdy szybkiej na wrotkach w Słomczynie.

Międzynarodowe Zawody na torze w Słomczynie
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje4 września 2010, 00:00,

OKOLICA Gazeta Okolic Piaseczna - 13 numer jest online

Z przyjemnością informuję, że ukazał się 13 numer gazety Okolica! Drukowaną gazetę Okolica, w Piasecznie można znaleźć m.in. w: Urzędzie Gminy i Miasta Piaseczno, w Pizzerii Biesiadowo, w okolicznych sklepach na terenie miasta, w Starostwie Powiatowym, w bankach - z uwagi na niski nakład, niestety nie we wszystkich.

GAZETA OKOLICA

Najnowszy 13 numer Okolicy, otrzymaliśmy od redakcji do udostępnienia mieszkańcom, na łamach serwisu informacyjnego mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: 13 numer gazety Okolica (.pdf, rozmiar ~ 1,2 MB). Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazety Okolica. Korzystając z okazji, zapraszam do rozmowy na naszym forum mieszkańców: GAZETA OKOLICA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno