Informacje1 września 2010, 00:00,

Slajdowisko i spektakl w Kluboksięgarni w Nowej Iwicznej

Kluboksięgarnia Za Rogiem serdecznie zaprasza w najbliższy piątek 3 września 2010 roku na SLAJDOWISKO, czyli kultowe bajki ze starego rzutnika, a w sobotę 4 września 2010 roku na spektakl i zabawy teatralne. Kluboksięgarnia Za Rogiem znajduje się na Krasickiego 44B w Nowej Iwicznej. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.ksiegarniazarogiem.pl Zapraszamy!

KLUBOKSIęGARNIA Za Rogiem

PI¡TEK 3 września godz. 18:30 - SLAJDOWISKO. KULTOWE BAJKI ZE STAREGO RZUTNIKA . Odrobina wzruszeń i mnóstwo śmiechu przy tradycyjnych baśniach i historiach, wyświetlanych na slajdach ze starego rzutnika, w przezabawnej interpretacji aktora Teatru Lalka, Wojciecha Słupińskiego. Dla dzieci w wieku 4-10 lat. Bilety: 25 zł / dziecko + rodzice.

SOBOTA 4 września godz. 11:00 - ZABAWY TEATRALNE / SPEKTAKL TEATRALNY. Zaczynają się próby teatralne, więc w tym tygodniu, w zależności od czasu współpracujących z nami aktorów Teatru Lalka, będzie przedstawienie dla dzieci z Romanem Holcem i Michałem Burbą, lub zabawy teatralne, które poprowadzi jeden z nich. Zapraszamy dzieciaki 0d 3 do 9 lat. Bilety: 25 zł / dziecko + rodzice.
autor/źródło: Teresa Jaskulska-Gil i Monika Krawiecka - Kluboksięgarnia w Nowej Iwicznej
Tematy:Lesznowola

Informacje1 września 2010, 00:00,

Skolimów: 71. rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Informujemy, że 1 września 2010 roku na cmentarzu w Skolimowie, odbędą się uroczystości z udziałem Sybiraków oraz Kombatantów Armii Krajowej z Litwy i Białorusi upamiętniające 71. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Godzina 16.00: Uroczysta Msza Święta w Kaplicy na cmentarzu w Skolimowie, przemarsz pocztów sztandarowych oraz zaproszonych gości do kwatery poległych za ojczyznę, powitanie przez Burmistrza Marka Skowrońskiego, Hymn Państwowy.

71. rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Godzina 17.00: wystąpienie okolicznościowe Burmistrza Marka Skowrońskiego, pieśni z okresu II wojny światowej w wykonaniu Orkiestry Rondo, wystąpienie mjr w stanie spoczynku Zygmunta Wielochy - Prezesa Związku Kombatantów RPiBWP, pieśni z okresu II wojny światowej w wykonaniu Orkiestry Rondo, Apel Poległych, pieśni z okresu II wojny światowej w wykonaniu Orkiestry Rondo, złożenie wieńców przez organizacje, instytucje i społeczeństwo. Godzina 18.00: odprowadzenie sztandarów i zakończenie uroczystości.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna