Informacje12 lipca 2014, 08:00,

Śladami Insurekcji Kościuszkowskiej 220 rocznica bitwy pod Gołkowem

12 lipca 2014 roku zapraszamy do udziału w bezpłatnej wycieczce autokarowej związanej z największą w historii bitwą na terenie naszej gminy - bitwą pod Gołkowem (9-10 lipca 1794 r.). Na trasie wycieczki miejsca związane z działaniami wojsk oraz postaciami związanymi z Insurekcją Kościuszkowską na terenie gminy, powiatu oraz w Warszawie. Zgłoszenia do 10 lipca przyjmuje Muzeum Regionalne w Piasecznie. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy na bezpłatną wycieczkę autokarową nt.: Śladami Insurekcji Kościuszkowskiej. 220 rocznica bitwy pod Gołkowem.

Śladami Insurekcji Kościuszkowskiej 220 rocznica bitwy pod Gołkowem

Informacje2 lipca 2014, 19:00,

Leczenie serca i duszy - spotkanie z Sigrun Olsen w Piasecznie

2 lipca 2014 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z Sigrun Olsen pt.: Leczenie serca i duszy, które odbędzie się w Sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Sigrun Olsen to urodzona i wychowana w Islandii, artystka malarka. Jest narodowym koordynatorem Uniwersytetu Brahma Kumaris w Islandii. W swojej pracy z chorymi korzysta z technik medytacji i relaksacji.

Leczenie serca i duszy - spotkanie z Sigrun Olsen w Piasecznie