Artykuł partnerski1 listopada, 17:31,

Skuteczna detoksykacja alkoholowa

Skuteczna detoksykacja alkoholowa

Indywidualne podejście do pacjenta to kluczowy element każdego leczenia, także w trakcie odtrucia alkoholowego. To niezwykle trudna choroba cywilizacyjna, z którą zmaga się wiele osób dzisiejszych czasów. 

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Niestety coraz częściej się pojawia. Nie warto jednak bagatelizować jej, gdyż bardzo negatywnie wpływa na otoczenie, rodzinę oraz życie chorego. Skuteczny detoks to klucz do dawnego, zdrowego życia bez nałogu! Już dziś rozpocznij drogę, która w bezpieczny sposób pozwoli Ci wrócić do zdrowia!

  1. Skuteczna terapia, czyli oczyszczanie organizmu z alkoholu
  2. Bezpieczny detoks po alkoholu

Skuteczna terapia, czyli oczyszczanie organizmu z alkoholu

Detoksykacja alkoholowa to wieloetapowe leczenie, obejmujące wiele czynności. Indywidualne podejście zapewnia swoim pacjentom Klinika Super Detoks, której szczegółową ofertę można znaleźć na stronie internetowej https://superdetoks.pl/odtrucia-alkoholowe.html. Indywidualizm ten uwzględnia przede wszystkim: płeć, wiek, dobór leków w odpowiedniej dawce, profesjonalnie wykonany wywiad lekarski oraz masę ciała pacjenta. Terapia przeprowadzana jest przez doświadczony zespół w bardzo komfortowych warunkach, dzięki czemu każdy klient Kliniki czuje się tu bezpiecznie. Skuteczne metody, jakie wykorzystywane są w Super Detoks sprawiają, że pacjenci przechodzą oczyszczanie organizmu z alkoholu. To niezwykle ważny element w walce z uzależnieniem od alkoholu, z którym zmaga się coraz więcej osób z naszego społeczeństwa. To wsparcie, z którego warto skorzystać!

Bezpieczny detoks po alkoholu

Detoks po alkoholu w Klinice Super Detoks to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności, która pozwala w bezpieczny sposób powrócić do zdrowia. Zabieg ten zawsze przeprowadzany jest pod czujnym okiem ekspertów z wielu dziedzin, dzięki czemu jest zarówno bezpieczny, ale i efektywny. Oczyszczanie organizmu obejmuje jego przede wszystkim jego regenerację, poprzez uzupełnienie niedoborów elektrolitów oraz płynów. Także uwzględnia dostarczenie minerałów oraz witamin, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego ciała zwłaszcza dotkniętego chorobą. Zastosowane metody sprawiają, że organizm znacznie łatwiej znosi objawy związane z odstawieniem alkoholu. Warto podkreślić, że zabieg ten pozytywnie wpływa na proces leczenia eliminując część niebezpiecznych i dość nieprzyjemnych objawów. Dzięki temu pacjentom znacznie łatwiej jest podjąć dalsze kroki, które pozwolą im wrócić do pełni sił. To bardzo ważne, gdy rozpoczyna się oczyszczanie organizmu z alkoholu

 

 

autor/źródło: superdetoks.pl

Napisz komentarz

Informacje27 października, 07:32,

Czy kalarepa ma dużo kalorii? Sprawdziliśmy

Czy kalarepa ma dużo kalorii? Sprawdziliśmy

Sprawdziliśmy kaloryczność kalarepy. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w kalarepie pochodzą w 21% z białka, 76% z węglowodanów i 3% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu calories-info.com (link: Calories in Kohlrabi)

Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma kalarepa lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w kalarepie, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Kalarepa - kalorie i wartości odżywcze

Kalarepa zawiera 27 kcal na 100g.

Przeczytaj też: Ile kalorii jest w soku malinowym ? My już wiemy

Na przykład średniej wielkości kalarepa (180 g) to około 49 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 2% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera średniej wielkości kalarepa (180 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 0.5 jabłka, 0.5 szklanki coli, 0.5 plastra sera żółtego, 2.5 łyżeczki cukru.

Aby pozbyć się tych kalorii musisz na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 7 minut, pływać przez 6 minut lub biegać przez 5 minut.

Czy kalarepa tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Zbliżona do innych produktów zawartość kalorii w kalarepie stawia ten produkt gdzieś po środku kategorii warzyw pod względem kaloryczności. Spożywanie kalarepy wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród warzyw.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w kalarepie?

Kalarepy zawierają 1.7 g białka na 100g.
Średniej wielkości kalarepa (180 g) zawiera ok. 3.1 g białka.

Ile węglowodanów jest w kalarepach?

Kalarepy zawierają 6.2 g węglowodanów na 100g.
Średniej wielkości kalarepa (180 g) zawiera ok. 11.2 g węglowodanów.

Ile waży kalarepa?

Średniej wielkości kalarepa (część jadalna po obraniu) waży ok. 180g.

Ile błonnika jest w kalarepach?

Kalarepy zawierają w sobie 3.6 g błonnika na 100g.
Średniej wielkości kalarepa (180 g) zawiera ok. 6.5 g błonnika. Odpowiada to ok. 22% dziennego zapotrzebowania dla dorosłego człowieka. ?

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie