Informacje23 marca 2017, 19:00,

Skrzyneczka z bukowego drewna - Teatr CHACHAHIHIHEHE Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy widzów na premierę spektaklu Skrzyneczka z bukowego drewna, którą będzie można obejrzeć 23 marca 2017 roku o godz. 19:00 w sali Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na spektaklu Teatru CHACHAHIHIHEHE.

SKRZYNECZKA Z BUKOWEGO DREWNA - TEATR CHACHAHIHIHEHE PIASECZNO

Scenariusz sztuki powstał według opowiadania „Zaczarowana skrzynka” Jerzego Ficowskiego – jednej z baśni cygańskich. Młody Cygan Bachtało wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje szczęście, zabiera z sobą skrzyneczkę z bukowego drewna, którą przed wielu laty podarowała jego matce drzewna Matuja.

Spektakl wyreżyserowała Ewa Kłujszo. Aktorka, reżyser, dramaturg, od 30 lat związana z Centrum Kultury, wielokrotnie nagradzana za pracę pedagogiczną, uhonorowana wraz ze swoimi teatrami wieloma nagrodami na krajowych festiwalach teatralnych. W swojej pracy kładzie nacisk na wszechstronny rozwój uczestników, w przyjaznej, serdecznej atmosferze. Bawiąc uczy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 marca 2017, 13:00,

Krecik opowie dzieciom o pracowitości w C.H. Auchan


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Nauka przez zabawę – to najlepszy sposób, aby z cennymi wartościami dotrzeć do najmłodszych. Przekonają się o tym wszyscy rodzice, którzy wraz ze swoimi pociechami, w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Odbędzie się tam kolejne już spotkanie teatralne dla dzieci z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Wstęp wolny.

KRECIK OPOWIE DZIECIOM O PRACOWITOŚCI W C.H. AUCHAN

Podczas przedstawień w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” najmłodsi widzowie spotykają się z bajkowym światem aktorów i poznają niezwykłe opowieści. Pełne walorów plastycznych i muzycznych bajki, barwne dekoracje i szybkie zwroty akcji z pewnością na długo zapadną w pamięci najmłodszych widzów.

Podczas trzeciego w tym roku spektaklu z cyklu „Rodzinne spotkanie z teatrzykiem” najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Piaseczno poznają historię Krecika i dowiedzą się, jak ważna na co dzień jest pomoc przyjaciół.

Dzięki małemu Krecikowi, który bardzo chciałby mieć błękitne spodenki, maluchy przekonają się, że jeśli czegoś naprawdę się chce, to trzeba na to zapracować. Na szczęście z pomocą Krecikowi przychodzą przyjaciele – żaba pomaga namoczyć len, bocian go międli, jeż wyczesuje, a pracowite mrówki tkają spodenki z dużymi kieszeniami.

Przedstawienie teatralne pt. „Krecik i spodenki” odbędzie się 19 marca w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 17:00.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie