Informacje7 kwietnia 2019, 14:00,

Sklep z zabawkami Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 kwietnia 2019 roku o godz. 16.00 w ramach bajkowej niedzieli w Konstancinie, będzie można obejrzeć spektakl pt.: Sklep z zabawkami. Miejsce: Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Bilety w cenie 15 zł - dzieci i 20 zł - dorośli do nabycia w kasie KDK oraz na stronie www.konstancinskidomkultury.pl Serdecznie zapraszamy.

Sklep z zabawkami Konstancin-Jeziorna

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Kto nie zna Pinokia? Tym razem ukochana przez dzieci postać drewnianego chłopca mieszka w niezwykłym Sklepie z zabawkami. Marionetkowy Pinokio ma trudne zadanie: udowodnić widzom, że jego historia jest prawdziwa i że bajek potrzebują zarówno dzieci, jak i dorośli. Kto mu pomoże? Czy zabawkom uda się ocalić magiczny świat? Przekonamy się podczas spektaklu według ponadczasowej powieści C. Collodiego „Pinokio”. Przedstawienie skierowane do widzów powyżej 3 lat. Scenariusz, reżyseria, wykonanie lalek i opracowanie muzyczne: Ania Polarusz. Występują: Ania Polarusz, Weronika Lewoń-Juszczyk, Grzegorz Grzywacz.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 marca 2019, 18:15,

Chwalebna Droga Krzyżowa w Zalesiu Dolnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 marca 2019 roku o godz. 19.15 CHWALEBNA DROGA KRZYŻOWA – STANISŁAW SZCZYCIŃSKI. Wystąpią: Katarzyna Jackowska-Enemuo – biały głos, Robert Siwak – instrumenty perkusyjne, Zalesiańskie Towarzystwo Śpiewacze pod dyrekcją kompozytora. Miejsce: Kościół pw. NMP Wspomożenia Wiernych w Zalesiu Dolnym, ul. Modrzewiowa 2. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Chwalebna Droga Krzyżowa w Zalesiu Dolnym

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie