Informacje7 września 2012, 00:00,

Skierowaniu na trasy objazdowe linii 724, 727 i L-2

W związku z imprezą charytatywną DLA PATRYCJI, która jest organizowana na Rynku (Placu Piłsudskiego) w Piasecznie, 8 września 2012 roku od godz. 8.00 do godz. 22.30 z ruchu kołowego zostanie wyłączona ul. Kościuszki, natomiast linie autobusowe 724, 727 i L-2, zostaną skierowane na trasy objazdowe:

ZTM Warszawa

724 w kierunku DOM KULTURY: od skrzyżowania Puławska/Jana Pawła II ul.: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza Kościuszki – DOM KULTURY.
727 w kierunku CM. PO£UDNIOWY-BRAMA P£D., G£OSKÓW-SZKO£A: od skrzyżowania Puławska/Jana Pawła II ul.: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza i dalej swoją trasą.
L-2 w kierunku 22 LIPCA: od skrzyżowania Puławska/Jana Pawła II ul.: Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Sienkiewicza i dalej swoją trasą.

Zostanie zawieszone funkcjonowanie przystanków:
- URZ¡D MIASTA 01,
- KOLEJKA PIASECZYńSKA 01.

Na trasie objazdowej będzie obowiązywał przystanek:
- WOJSKA POLSKIEGO 03 jako przystanek stały dla linii 724 i 727 oraz jako przystanek warunkowy dla linii L-2.
autor/źródło: Konrad Klimczak - Zespół Prasowy ZTM Warszawa
Tematy:Piaseczno

Informacje8 września 2012, 00:00,

Akcja Czysty Bobrowiec oraz Piknik Rodzinny

Sołtys Bobrowca wraz z Radą Sołecką oraz NaszBobrowiec.pl serdecznie zapraszają na kolejną akcję CZYSTY BOBROWIEC, która odbędzie się w dniu 15 września 2012 r. Głównym celem akcji jest oczyszczenie poboczy i najbliższego otoczenia głównych dróg naszej miejscowości: Mazowieckiej, Głównej oraz pasa lasu pomiędzy tymi dwie ulicami, biegnącego wzdłuż ulicy Bajecznej. Zbieramy się przed godziną 10.00 tym razem na rogu ulic Kormoranów i Sójki. Punktualnie o godzinie 10.00 startujemy z akcją. Organizatorzy zapewniają worki oraz kontenery na śmieci. Prosimy o zabranie rękawic. Osoby chętne proszone są również o zabranie narzędzi typu łopaty, grabie i taczki. Przewidywany czas sprzątania około - 3 godziny.

AKCJA CZYSTY BOBROWIEC ORAZ PIKNIK RODZINNY

Przez cały okres trwania akcji organizatorzy zapewniają opiekę dla najmłodszych uczestników. Dla dzieci przewidziano również szereg atrakcji: warsztaty artystyczne, konkursy z nagrodami, pokazy OSP. Po zakończonej akcji organizatorzy zapraszają wszystkich na piknik rodzinny połączony z ogniskiem. Zachęcamy nie tylko mieszkańców Bobrowca do przyłączenia się do naszej akcji.
autor/źródło: Radek Wiśnicki - Radow
Tematy:Piaseczno