Informacje20 czerwca 2009, 00:00,

Siostry od Aniołów zapraszają - Anielski Festyn Konstancin

Zgromadzenie Sióstr od Aniołów zapraszają na festyn TWÓJ ANIO£ NA PEWNO TU BęDZIE..., który odbędzie się 21 czerwca 2009 roku w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. Pośpiesz za swoim Aniołem! Festyn odbywa się z okazji minionego 70-lecia Zgromadzenia Sióstr od Aniołów w Konstancinie oraz 30-lecia I pielgrzymki papieża Jana Pawła II do Ojczyzny. Impreza zorganizowana została w ramach projektu Powiat Piaseczyński Stolicą Kulturalną Mazowsza 2009. Zapraszamy na Anielski Festyn.

Anielski Festyn Twój Anioł Na Pewno Tu Będzie - program:

Kaplica sióstr od Aniołów (ul. Broniewskiego 28/30)
11:00 - Konferencja o aniołach
Amfiteatr w Parku Zdrojowym:
13:00 - Msza Święta
14:00-15:00 - obiad z kuchni polowej
15:00-17:00 - anielskie śpiewy i pląsy prowadzone przez p. Kingę Babiuch; m.in. występ dziecięcego zespołu "Lśniące kropelki" z Wilna
17:00 - "Jeremiasz" wg Karola Wojtyły w wykonaniu teatru studenckiego z Wilna "Betania"
17:40 - Prezentacja laureatów konkursów. Wręczenie nagród
18:00 - koncert zespołu Tomka Kamińskiego "Tylko Anioły do mnie wysyłaj"

Podczas trwania imprezy: akcja charytatywna: "Zostań Aniołem dla najuboższych" na rzecz dzieci Wschodu i Afryki; anielska loteria; wystawa prac artystycznych z motywem anielskim; kiermasz publikacji o Aniołach; warsztaty plastyczne dla dzieci: "Mój Anioł". Gości z Wilna powita Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna, Marek Skowroński. Nagrody laureatom konkursu recytatorskiego wręczy Starosta Piaseczyński, Jan Dąbek. Serdecznie zapraszamy na Anielski Festyn do Konstancina.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje20 czerwca 2009, 00:00,

21 czerwca mecz barażowy: KS Piaseczno - KS Paradyż

Informujemy, że w najbliższą sobotę 21 czerwca 2009 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem KS Paradyż. Będzie to mecz barażowy o awans do III ligii. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 16:00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci do 12 lat, mają wstęp wolny. Zapraszamy na mecz: KS Piaseczno - KS Paradyż i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Zryw Sobolew

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno