Informacje1 marca 2008, 00:00,

Siódma Wyprzedaż Garażowa w stylu Country - zaproszenie

W najbliższą sobotę oraz niedzielę 1 i 2 marca 2008 roku w godzinach od 10:00 do 16:00 w Tomicach gm. Góra Kalwaria, odbędzie się 7 wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych wykonywanych ręcznie, wyrobów ogrodowych i doniczek, ozdób oraz dekoracji Wielkanocnych. Będzie to 7 z serii naszych wyprzedaży - juz drugi raz w zadaszonym lokalu. Miejsce wyprzedaży garażowej: Budynek Domu Aukcyjnego HESS; Tomice gmina Góra Kalwaria, przy zbiegu ul. Brzozowej i Sosnowej:

Wyprzedaż garażowa - Tomice koło Góry Kalwarii, przy zbiegu ulic Sosnowej i Brzozowej

Podobnie jak na poprzednich wyprzedażach proponujemy wyroby od 1zł. Przewidywana ilość wyrobów to około 2000 sztuk. Na siódmej wyprzedaży poza znanymi już doniczkami, oraz figurkami pojawi sie mnóstwo ozdób Wielkanocnych (Kurczaczki, Zajączki) Więcej informacji o nas oraz o naszym asortymencie na stronie internetowej: sharmlover. Więcej informacji o wyprzedaży: kasiahendren@hotmail.com Zapraszam na siódmą Wyprzedaż Garażową!
autor/źródło: Kasia Hendren - organizatorka wyprzedaży garażowych w Tomicach

Informacje1 marca 2008, 00:00,

Piaseczyńskie Forum Muzyczne - zachęcamy do współpracy

O muzyce klasycznej i o tym jak bardzo potrzebna jest dla rozwijania wrażliwości każdego człowieka można by mówić i pisać bardzo długo. Dlatego też zgodnie z naszą specjalizacją przygotowujemy niekomercyjny cykl koncertów muzyki klasycznej pod tytułem Piaseczyńskie Forum Muzyczne, który na stałe wpisałby się w życie kulturalne na terenie Piaseczna i okolic.

Piaseczyńskie Forum Muzyczne ma przyczynić się do kształtowania wrażliwości na kulturę i sztukę oraz do wzrostu zainteresowania mieszkańców naszego terenu tą przepiękną muzyką. Przedsięwzięcie będzie prezentować znakomite dzieła, należące do kanonu światowej kultury muzycznej, a także bardzo ciekawą muzykę kompozytorów tworzących obecnie. Te świetne utwory zabrzmią w wykonaniu zawodowych solistów i zespołów instrumentalnych.

W związku z tym poszukujemy firm zainteresowanych podjęciem współpracy w charakterze mecenasa / partnera oraz patrona medialnego. Najcenniejszymi korzyściami, wynikającymi z partnerstwa w niniejszym projekcie będą przede wszystkim: obecność naszych Mecenasów w mediach, które obejmą patronat informacyjny nad poszczególnymi koncertami cyklu oraz wielki udział w rozwijaniu życia kulturalnego regionu piaseczyńskiego. Wydarzenia związane z Piaseczyńskim Forum Muzycznym, będą również znakomitą okazją do przekazywania informacji dotyczących naszych Mecenasów wśród publiczności uczestniczącej w wydarzeniach. Trzeba podkreślić, że tylko dzięki Firmom - Mecenasom z naszego regionu jest możliwa realizacja tego typu niekomercyjnych wydarzeń kulturalnych.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 0790-395-228 lub kontaktując się z nami elektronicznie: biuro@artdecogroup.euART DECO GROUP (ul. Ludowa 3, Piaseczno). Serdecznie zapraszamy do współpracy.
autor/źródło: ART DECO GROUP www.artdecogroup.eu