Informacje24 kwietnia 2016, 14:00,

Singin' Birds Trzy głosy z Ameryki - Niedziela Małego Melomana

24 kwietnia 2016 roku w godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Niedziela Małego Melomana, podczas której wystąpi Singin’Birds z koncertem TRZY GŁOSY Z AMERYKI. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Cena biletu 15 zł. Bilety do nabycia od godz. 14:00 w kasie DK. Zapraszamy na koncert Singin’Birds w Piasecznie!

SINGIN' BIRDS TRZY GŁOSY Z AMERYKI - NIEDZIELA MAŁEGO MELOMANA

Singin' Birds w składzie: Joanna Czarkowska, Dominika Kasprzycka-Gałczyńska, Dominika Dulny, Marcin Piękos - fortepian. Koncert umuzykalniający "Trzy głosy z Ameryki", tematycznie nawiązujący do muzyki amerykańskiej, to program przygotowany przez Singin' Birds dla dzieci w wieku 0-5 lat i ich rodziców. Zespół, w oparciu o znane, głównie swingowe melodie, ukazuje najmłodszym świat dźwięków, skal muzycznych i rytmu, wykorzystując także ciekawe rekwizyty, które pobudzają wyobraźnię dzieci, i wesołe wierszowane rytmiczanki. Oprócz wokalnego tria w koncercie udział bierze gość specjalny - pianista. Wokalistki prezentują instrument, przedstawiają dzieciom i rodzicom jego możliwości.Przykładowe piosenki pochodzące z amerykańskiego kanonu : "Chatanooga Choo Choo", "There's good blues tonight", "Tico-Tico , "It don't mean a thing If it ain't got that swing". Strona Singin’Birds: www.singinbirds.pl

Informacje24 kwietnia 2016, 10:00,

Piaseczno odkrywa talenty w Konstancińskim Domu Kultury

24 kwietnia 2016 roku w godzinach 10:00-14:00 odbędą się przesłuchania do Piaseczyńskiego Pokaż Talent w Konstancińskim Domu Kultury, ul. Mostowa 15, Hugonówka. Grasz? Śpiewasz? Tańczysz? A może po prostu masz pasję, którą pragniesz podzielić się ze światem? „Piaseczyński Pokaż Talent” organizowany przez Młodzieżową Radę Gminy Piaseczno i Akademię PASO to szansa dla Ciebie! Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie dzieci i młodzież z obrębu powiatu piaseczyńskiego od 5 do 20 roku życia. Na pierwszych trzech zwycięzców czekają (tu warto zaznaczyć) pieniężne nagrody, które pomogą dalej rozwijać Twój talent. Zapraszamy na przesłuchania do Konstancina!

PIASECZNO ODKRYWA TALENTY W KONSTANCIŃSKIM DOMU KULTURY