Informacje7 listopada 2014, 10:45,

Siłownia zewnętrzna w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie

Zespół Szkół Nr 1 w Piasecznie zyskał siłownię na świeżym powietrzu. Zestaw zamontowany przy szkole na ul. Szpitalnej składa się z 12. urządzeń. Uroczyste otwarcie z udziałem władz powiatu odbędzie się 7 listopada 2014 roku. Zakupiona z środków powiatu piaseczyńskiego siłownia daje młodzieży nowe możliwości realizacji zajęć wychowania fizycznego.

Siłownia zewnętrzna w Zespole Szkół Nr 1 w Piasecznie

Informacje3 listopada 2014, 17:30,

Debata kandydatów na burmistrza

Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno organizuje Piaseczyńską Debatę Wyborczą. Odbędzie się ona 3 listopada 2014 r. o godz. 17:30 w Centrum Kultury w Piasecznie. Do udziału w niej zaproszeni zostali wszyscy kandydaci na stanowisko burmistrza. Debata będzie dotyczyć wyłącznie kwestii młodzieżowych. Powodem tej decyzji jest ograniczony czas – nie da się wysłuchać programów wyborczych siedmiorga kandydatów w dwie godziny, gdyż tyle właśnie będzie trwać debata. - Kolejnym powodem jest nasz udział w projekcie "Youth Power – siła młodzieżowych rad", który zakłada m.in. przeprowadzenie takiej właśnie debaty – wyłącznie na temat młodzieży - tłumaczą organizatorzy. Zapraszamy przede wszystkim uczniów piaseczyńskich szkół - dodają.

Debata kandydatów na burmistrza

Debata będzie dotyczyć wizji i planów dla Piaseczna, natomiast szczególny nacisk kładziony będzie na przedstawienie planów w stosunku do młodych. Kandydaci określą swoje poglądy dotyczące problemów istotnych dla młodzieży w Piasecznie oraz zaprezentują swój plan na najbliższą kadencję dla tej grupy naszej społeczności. - Oczekujemy od kandydatów wizji Piaseczna atrakcyjnego dla młodych ludzi - mówią przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno.