Informacje20 kwietnia 2007, 00:00,

Serwis informacyjny został przeniesiony na nowy serwer

Prywatny serwis informacyjny powiatu piaseczyńskiego został przeniesiony na nowy serwer. Chyba każdy właściciel strony internetowej chce, aby jego strony ładowały się szybko, sprawnie i były dostępne dla odwiedzających. Ostatnio coraz częściej były zauważalne i zgłaszane do nas problemy z dostępem do naszego serwisu informacyjnego.

W związku z tym postanowiliśmy przenieść nasz prywatny serwis informacyjny na nowy serwer. Aby było to jak najmniej zauważalne dla osób odwiedzających nasz serwis wybraliśmy godziny nocne. Przez ostatnie kilka godzin trwało przenoszenie wszystkich plików i baz danych ze starego serwera na nowy i obecnie czytając tą informację - czytacie ją już na nowym serwerze.

Mamy nadzieję, że odczujecie różnicę w szybkości działania naszego serwisu. Prosimy o zgłaszanie nam (komentując tą informację) wszystkich znalezionych usterek i innych nietypowych zachowań strony.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje20 kwietnia 2007, 00:00,

Kto zaopiekuje się budżetem powiatu piaseczyńskiego

Władze powiatu piaseczyńskiego planują zorganizować przetarg dla banków, na najbardziej korzystną ofertę ulokowania budżetu naszego powiatu. Powiat Piaseczyński, to jeden z najbogatszych powiatów w naszym kraju, z budżetem blisko 147 mln. zł rocznie. Przetarg na obsługę bankową, to najważniejszy przetarg na przełomie lat dla wszystkich samorządów. Od właściwego ulokowania tych ogromnych środków bardzo wiele zależy.

Oficjalne ogłoszenie rozpoczęcia procedury przetargowej rozpocznie się z chwilą ogłoszenia przetargu. Zainteresowane banki będą mogły składać oferty do 15 maja 2007 roku, a obsługę powiatu piaseczyńskiego zwycięski bank rozpocznie od lipca 2007. Kto zaopiekuje się 150 mln. zł powiatu piaseczyńskiego? Tego dowiemy się wkrótce. ¬ródło informacji, to oficjalny serwis powiatu piaseczyńskiego: www.piaseczno.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński
Tematy: