Informacje7 lutego 2018, 11:00,

Seniorze strzeż się - Gmina Piaseczno ostrzega seniorów przed oszustwami

Na terenie Gminy Piaseczno odnotowano wzrost aktywności osób próbujących dokonać wyłudzeń i oszustw od seniorów popularną metodą “na wnuczka” i “na policjanta”.

SENIORZE STRZEŻ SIĘ - GMINA PIASECZNO OSTRZEGA SENIORÓW PRZED OSZUSTWAMI

Gmina Piaseczno wraz z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie rozpoczęła akcję edukacyjną mającą na celu uświadomienie osobom starszym oraz ich otoczeniu niebezpieczeństwa, jakie im grozi. W ramach kampanii informacyjnej odbędzie się cykl spotkań z organizacjami senioralnymi oraz mieszkańcami, a także kampania informacyjna w mediach.

Pierwsze spotkania odbędą się 7 oraz 13 lutego 2018 roku o godzinie 12.00 w Centrum Kultury w Piasecznie. Zapraszamy!

Informacje21 stycznia 2018, 16:44,

Strona internetowa poświęcona budowie wylotu drogi S7

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uruchomiła stronę internetową poświęconą budowie południowego wylotu z Warszawy drogi ekspresowej S7 (od węzła Lotnisko na Południowej Obwodnicy Warszawy do obwodnicy Grójca). Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej pod adresem: http://s7warszawa-grojec.pl gdzie znajdą Państwo między innymi informacje o zakresie i postępie robót.

STRONA INTERNETOWA POŚWIĘCONA BUDOWIE WYLOTU DROGI S7