Informacje7 lutego 2018, 11:00,

Seniorze strzeż się - Gmina Piaseczno ostrzega seniorów przed oszustwami

Na terenie Gminy Piaseczno odnotowano wzrost aktywności osób próbujących dokonać wyłudzeń i oszustw od seniorów popularną metodą “na wnuczka” i “na policjanta”.

SENIORZE STRZEŻ SIĘ - GMINA PIASECZNO OSTRZEGA SENIORÓW PRZED OSZUSTWAMI

Gmina Piaseczno wraz z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie rozpoczęła akcję edukacyjną mającą na celu uświadomienie osobom starszym oraz ich otoczeniu niebezpieczeństwa, jakie im grozi. W ramach kampanii informacyjnej odbędzie się cykl spotkań z organizacjami senioralnymi oraz mieszkańcami, a także kampania informacyjna w mediach.

Pierwsze spotkania odbędą się 7 oraz 13 lutego 2018 roku o godzinie 12.00 w Centrum Kultury w Piasecznie. Zapraszamy!

Informacje24 stycznia 2018, 16:00,

Wesołe środy w bibliotece Piaseczno

Od 24 stycznia 2018 roku o godz. 17:00 zapraszamy na cykliczne zajęcia literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 5-8 lat do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno Oddział dla dzieci i młodzieży.

WESOŁE ŚRODY W BIBLIOTECE PIASECZNO

Na pierwszym spotkaniu przeniesiemy się w klimat „Zimy i czarów” razem z Tove Jansson. Będziemy wykonywać bałwanki, reniferki i gwiazdki śniegowe. Zaśpiewamy zimowe piosenki, a także wspólnie z Muminkami obudzimy starego niedźwiedzia, który mocno śpi. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Ilość miejsc ograniczona!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie