Informacje19 czerwca 2017, 16:00,

Seksualność Kobiet - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 czerwca 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych nt.: Seksualność Kobiet. Będzie to spotkanie o tym, że każda z nas może być kobieca w każdym wieku. O tym, co ważne dla nas kobiet w życiu i alkowie aby czuć się sensualną. O tym co nurtuje kobiety w związkach. O tym czym jest seksualność kobiety. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

SEKSUALNOŚĆ KOBIET - STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Jak to zrobimy?
Będziemy wspólnie dyskutować, rozmawiać na ważne dla nas tematy w atmosferze wzajemnego szacunku, zrozumienia i powagi ale również spojrzymy na siebie z przymrużeniem oka, humorem, lekkością i nieopisaną radością pozwalającą cieszyć się swoją kobiecością. Po tym spotkaniu poczujesz, że masz w sobie moc sensualnej kobiety i dostrzeżesz jak wiele dzięki temu możesz zmienić wokół siebie. Nauczysz się rozumieć swoje ciało, jego potrzeby. Odkryjesz, jak stać się sensualną kobietą.

Jak się przygotować?
Przyjdź. Bądź. Pozwól sobie na odrobinę czasu poświęconego właśnie Tobie.

Spotkanie poprowadzą:
Agata Cedrowska - Psycholożka. Absolwentka studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczona w prowadzeniu poradnictwa seksuologicznego dla par i osób indywidualnych poszukujących zadowolenia z siebie i swojego życia. Bliskie jej są metody pracy oparte na ciepłej i pełnej akceptacji relacji
Alicja Stankiewicz - Psycholożka, trenerka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odnaleźć własną drogę w życiu a także odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 czerwca 2017, 12:00,

Powitanie lata w Henrykowie-Uroczu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 czerwca 2017 roku o godzinie 14.00 w Henrykowie – Uroczu rozpocznie się impreza sołecka pt. Powitanie lata. Na gości czeka wiele atrakcji! Szczegóły na poniższym plakacie:

POWITANIE LATA W HENRYKOWIE-UROCZU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie