Informacje22 września 2013, 00:00,

SEKCJA PI£KI RęCZNEJ W GÓRZE KALWARII

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze Kalwarii zaprasza na zajęcia młodzieżowej sekcji piłki ręcznej dla chłopców i dziewcząt w wieku 10-12 lat. Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu: 669 700 833 W imieniu OSiR zapraszamy do sekcji piłki ręcznej w Górze Kalwarii.

SEKCJA PI£KI RęCZNEJ W GÓRZE KALWARII
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje23 września 2013, 00:00,

Jesienne Piaseczyńskie Marsze na Orientację

PTTK Oddział w Piasecznie, Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piasecznie serdecznie zapraszają na Jesienne Piaseczyńskie Marsze na Orientację, które odbędą się 5 października 2013 roku. Zapisy przyjmowane są do 27 września 2013 r. w biurze Oddziału PTTK w Piasecznie, pl. Piłsudskiego 3, tel. 22 756 78 57 w godz. 8-17; e-mail do budowniczego tras: piotr@janowscy.waw.pl Wpisowe: 10 zł od osoby (6 zł od członków PTTK). Możliwość zapisania na starcie tylko w przypadku wolnych miejsc i świadczeń po opłaceniu wpisowego zwiększonego o 2 zł.

JESIENNE PIASECZYńSKIE MARSZE NA ORIENTACJę

Piaseczyńskie Marsze na Orientację odbędą się w Lesie Pęcherskim. Biuro imprezy: remiza OSP w Grochowej, na rogu ulic Zbigniewa Pawlaka i Słoneczników. Początek o godz. 12.00. Organizatorzy przygotowali trasy o różnym stopniu trudności, zarówno dla początkujących, stawiających pierwsze kroki w imprezach na orientację, jak i dla zaawansowanych uczestników. Marsze na Orientację będą odbywać się na trasach:
a. pieszej dla początkujących - 1 etap dzienny, zespoły 3-5 osobowe, trasa częściowo oznakowana w terenie wstążeczkami,
b. pieszej otwartej - dla bardziej zaawansowanych uczestników, zespoły 2-3 osobowe,
c. pieszej zaawansowanej - dla zaawansowanych uczestników, zespoły 2-3 osobowe,
d. trasa rowerowa - zespoły 2-3 osobowe,
e. trasa sportowa - bieg indywidualny.

Współorganizatorami imprezy są: Starostwo Powiatowe w Piasecznie oraz GOSIR Piaseczno.
Pobierz regulamin marszu na orientację (.pdf)
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno