Informacje9 marca 2007, 00:00,

Sekcja łucznicza w KS Hubertus - Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapadła decyzja o utworzeniu sekcji łuczniczej w Klubie Sportowym Hubertus. Po licznych konsultacjach i rozmowach m.in. ze specjalistami od spraw sportu w naszym Urzędzie Gminy Piaseczno, trenerami z KS Marymont i KS Drukarz, po spotkaniu w Zalesiu z przyszłym trenerem nowo powstającej sekcji, ustalone zostały następujące terminy: 21 marca o godzinie 11:00 i 12:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej odbędą się pokazy łucznicze, w których wezmą udział czołowi zawodnicy klubu Drukarz. Od początku kwietnia odbywać się będą treningi na terenie boiska Hubertus.

Klub Sportowy Hubertus

Sekcję łuczniczą prowadzić będzie trener Paweł Soliński, który jest prezesem Mazowieckiego Związku £uczniczego, a wśród jego wychowanków i wychowanek są medaliści olimpijscy i medaliści mistrzostw Europy. Na stałe prowadzi on sekcję łuczniczą w KS Drukarz. Klub ten parę tygodni temu obronił drużynowe mistrzostwo Polski kobiet. Będziemy mieli, więc wybitnego specjalistę, który postrzega Zalesie jako miejsce, gdzie łucznictwo ma wielkie szanse rozwoju i przyniesienia naszemu Klubowi sukcesów sportowych.

Zainteresowanych mającą powstać sekcją proszę o zgłoszenia na adres mailowy hubertus@zalesie-gorne.pl. Pisemną informację o chęci uczestniczenia w zajęciach można też zostawiać w domku klubowym, gdzie urzęduje administrator boiska w godzinach 14:00 – 18:00. Klub Sportowy Hubertus, ul. Jelenich Rogów 25, 05-540 Zalesie Górne.

W zajęciach będą mogli brać udział uczniowie i uczennice klas V i VI Szkoły Podstawowej i wszystkich klas gimnazjalnych. Będzie też możliwość odbycia kursu łuczniczego dla dorosłych.

autor: Stanisław Szczyciński
źródło: www.zalesie-gorne.eu
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje9 marca 2007, 00:00,

Kup kartki wielkanocne - pomóż spełniać marzenia


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Fundacja Dziecięca Fantazja zwraca się do firm z propozycją zakupu kart wielkanocnych zaprojektowanych przez wolontariuszy oraz podopiecznych Fundacji, czyli nieuleczalnie chore dzieci, które zareagowały na apel i przygotowały projekty, wiedząc, na jaki cel zostaną przekazane środki ze sprzedaży kart - spełnianie marzeń dzieci pokrzywdzonych przez los podobnie jak one.

Fundacja ma nadzieję, że projekty spodobają się Państwu i zdecydujecie się na ich zakup, ponieważ cel jest szczytny. Obecnie ponad 160 podopiecznych Fundacji Fantazja czeka na swój szczęśliwy moment w życiu i kupując karty wielkanocne zaproponowane przez Fundację Dziecięcą Fantazja, staną się Państwo sponsorami kolejnych wspaniałych marzeń, które spełnią się za zebranie pieniądze ze sprzedaży kart świątecznych.

Kartka Wielkanocna

Kartki wielkanocne wykonane przez dzieci zmagające się z mukowiscydozą leczone w Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Gdańsku / Poradnia Mukowiscydozy. Część kartek świątecznych jest również wykonana przez wolontariuszy, którzy postanowili wesprzeć działania Fundacji poprzez wykonanie projektów graficznych kartek wielkanocnych.

Format kartki po złożeniu 11 x 15,5 cm. Biała koperta C6 gratis. W środku każdej kartki wydrukowana jest krótka informacja o działalności statutowej Fundacji Dziecięcej Fantazja. Na specjalne zamówienie wydrukujemy również treść życzeń oraz logotyp naszego klienta. Fundacja Dziecięca Fantazja prosi o składanie zamówień wysyłając maila na adres: kartki@f-df.pl (w treści maila należy podać numery zamawianych kartek oraz dane kontaktowe) lub dzwoniąc na numer (022) 517 17 70.

Zapraszamy wszystkich na stronę internetową Fundacji Dziecięcej Fantazja: kup kartki świąteczne, gdzie przygotowany jest katalog kartek wielkanocnych oraz cennik.

Fundacja Dziecięca Fantazja
ul. Kickiego 1
04-373 Warszawa
tel.: (22) 517 17 70
fax: (22) 517 17 71
e-mail: info@f-df.pl
strona: www.f-df.pl

OD REDAKCJI: Jeżeli Państwa działalność opiera się na pomocy innym, działacie w województwie mazowieckim i chcielibyście umieścić u nas swoją informację, to prosimy o kontakt z redakcją serwisu: info@powiat-piaseczynski.info
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie