Informacje25 marca 2011, 00:00,

Sedacja (potocznie: Głupi Jaś) już w CMP Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Boisz się wizyty u stomatologa? Masz lęk przed konsultacją? Ból Cię demotywuje? Chcesz by Twoja Pociecha chętnie korzystała z usług stomatologa? Zespół CMP zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami do skorzystania z nowej usługi! Sedacja wziewna, czyli znieczulenie podtlenkiem azotu w pełni bezpieczne i przyjemne pozwala podczas wizyty uchronić Cię od bólu i lęku. Sedacja to stan fizycznego odprężenia oraz przyjemnego oszołomienia pozwala jednocześnie zachować u Pacjenta podstawowe odruchy i świadomość! Już dziś zapraszamy do korzystania z nowej oferty.

Dla wszystkich Pacjentów mamy atrakcyjne ceny:

  • Przygotowanie do sedacji (czyli koszt maseczki) 25 zł (koszt jednorazowy dla pacjenta, który zabiera maseczkę i przynosi ją na następną wizytę).
  • Sedacja 30 min – 100 zł
  • Sedacja 60 minut – 150 zł
  • Sedacja dodatkowe rozpoczęte 30 minut - 50 zł
Już dzisiaj zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. O szczegóły pytaj na recepcji lub dzwoniąc pod numery: (22) 737 50 50, infolinia: 0 801 412 414
autor/źródło: Centrum Medyczne CMP
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje26 marca 2011, 00:00,

Spektakl Koziołek Niematołek Bajkowa Niedziela Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów, przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: KOZIO£EK NIEMATO£EK, w wykonaniu Teatru KOP. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 27 marca 2011 roku, o godzinie 15:15 oraz 16.30 w sali Ośrodka Kultury, przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Zapraszamy!

O S£OWIKU I CESARZU PIK PIKU

Koziołek mówi bardzo niewyraźnie i niechlujnie. Ma kłopoty z porozumieniem się z dziećmi. Mądra sowa uczy go poprawnie wypowiadać słowa i budować zdania. Dzieci w tym uczestniczą, poprawiają Koziołka, podpowiadają mu i ćwiczą razem z nim dykcję na znanym zdaniu: "chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie". Piosenki związane tematycznie z rozgrywającą się akcją, są także pretekstem do ćwiczeń dykcyjnych. W finale Koziołek umie już ładnie mówić i staje się Super Koziołkiem Niematołkiem.

Posłuchaj piosenki z przedstawienia Koziołek Niematołek:
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie