Informacje4 czerwca 2016, 11:00,

Sąsiedzki Targ Rozmaitości w Józefosławiu - wymień sprzedaj kup

4 czerwca 2016 roku w godz. 11.00-16.00 w Józefosławiu na skwerku przy ul. Cyraneczki (na przeciwko Klubu Kultury) odbędzie się 1 Sąsiedzki Targ Rozmaitości – czyli wymień, sprzedaj lub kup! Przejrzyj swoją szafę, dom i garaż i daj swoim rzeczom szansę na drugie życie.

Sąsiedzki Targ Rozmaitości w Józefosławiu

Udział w Targu jest bezpłatny, ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie pod nr 502 43 89 23 lub e-mail: swap.jozefoslaw@gmail.com Organizatorem Targu jest Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, terenu użycza bezpłatnie Gmina Piaseczno.

Informacje25 czerwca 2016, 15:00,

Nauka gry Ortus oraz Wielki turniej

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno wraz ze sklepem "Giermek" zapraszają do zapoznania się z grą Ortus. Nauka gry odbędzie się 25 czerwca 2016 roku o godzinie 15:00. Wielki turniej tydzień później 2 lipca (sobota) o godzinie 15:00 Kategoria wiekowa: 10+ Liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność zapisów. Miejsce: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno Kościuszki 49, Piaseczno.

NAUKA GRY ORTUS ORAZ WIELKI TURNIEJ