Informacje14 lipca 2009, 00:00,

Sand City Tower Piaseczno - tanie mieszkania w Piasecznie

Sand City Tower to projekt autorstwa arch. Zbigniewa Kucharuka to atrakcyjny architektonicznie i współczesny w swej formie, funkcjonalny budynek mieszkalny. Powstaje w Piasecznie przy ul. Młynarskiej 39. Na 16 kondygnacjach naziemnych zaprojektowano komfortowe mieszkania o powierzchni od 27 do 188 m2. Mieszkania posiadają balkony i loggie. Usytuowanie pokoi dziennych na południowo-zachodnią stronę zapewnia dobre doświetlenie wnętrz. Przeszklone galerie, starannie dobrane materiały elewacyjne, dbałość o detale potwierdzają wyjątkową formę obiektu. Pod budynkiem na dwóch poziomach podziemnych, usytuowane są miejsca postojowe. W budynku są dwie klatki schodowe i dwie windy zjeżdżające na poziom -2. Na kondygnacjach naziemnych znajdują się pomieszczenia gospodarcze. Do budynku wchodzi się przez reprezentacyjny hall. Więcej informacji oraz wizualizacje, można znaleźć na stronie: www.sand-city.pl

Sand City Tower Piaseczno
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Piaseczno oddalone jest od centrum Warszawy o 15 km i przechodzi obecnie fazę bardzo intensywnego rozwoju. Szacuje się, że mieszka w nim około 30 tysięcy osób. Wraz ze wzrostem liczby mieszkańców rozwija się lokalny rynek usług, przybywa obiektów rekreacyjnych i sportowych, placówek medycznych i edukacyjnych. Piaseczno jest też idealnym miejscem dla miłośników zakupów, jest też przyjazne dla miłośników sportu. Miasto może pochwalić się nowoczesnym basenem. Tuż za granicami miasta rozciągają się lasy, idealne do wycieczek rowerowych i spacerów.

SAND CITY TOWER PIASECZNO

O INWESTORZE: Firma artin Zespół Koordynacji Inwestycji Sp. z o.o. (strona internatowa: www.artin111.republika.pl), powstała w 2004 roku, z inicjatywy dwóch partnerów PIB LECH i artin Pracowni Projektowej 111. Twórcami firmy są ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie na rynku budowlanym w zakresie przygotowania inwestycji, projektowania i realizacji zespołów mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych. Efektem dotychczasowych działań są następujące inwestycje w Piasecznie:
* zespół mieszkaniowy z usługami LECH przy ul. Młynarskiej
* zespół małych domów mieszkalnych przy ul. żeromskiego
* kameralne osiedle domów jednorodzinnych PATIO przy ul. Młynarskiej
* budynek mieszkalny z usługami przy ul. Czajewicza

Sand City Tower w Piasecznie

ul. Młynarska 39

(Biuro Sprzedaży na terenie budowy)
telefon: 022-750-66-99
Ewa Wielądek - e.wieladek@sand-city.pl
Jakub Kucharuk - jakub.kucharuk@dododom.pl
strona: www.sand-city.pl
autor/źródło: Biuro Sprzedaży Sand City Tower w Piasecznie

Informacje15 lipca 2009, 00:00,

Festiwal Open HardCore Fest 2009 Park Miejski Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na VIII edycję OPEN HARDCORE FEST 2009, który odbędzie się w sobotę 18 lipca 2008 roku w godzinach 12:00-22:00, w Parku Miejskim przy Chyliczkowskiej w Piasecznie. Letni festiwal rockowy pod hasłem MUZYKA PRZECIWKO NARKOTYKOM, jest imprezą otwartą dla wszystkich uczestników, czyli WSTęP WOLNY! Zapraszamy Was na Open Hard Core Fest czyli, letnią ucztę muzyczną na otwartym powietrzu, z zestawem międzynarodowych kapel i innymi atrakcjami w piaseczyńskim Parku Miejskim Piaseczno. Więcej informacji na tema festiwalu znajdziecie na: openhcfest Zapraszamy na Open HardCore Fest w Piasecznie.

Festiwal Open HardCore Fest 2009 Park Miejski Piaseczno

W piknikowej atmosferze letniego parku oprócz słuchania muzyki, można kupić najnowsze płyty zespołów występujących na imprezie, zapoznać się z ofertą niezależnych wytwórni płytowych i oficyn księgarskich, kupić koszulki i gadżety.. Hasło przewodnie imprezy sugeruje, że zależy nam na propagowaniu zdrowego stylu życia i pokazaniu młodym ludziom, że możliwa jest zabawa bez używek. W siedmiu edycjach imprezy wystąpiło ponad 80 zespołów hard core z całego świata m.in. z Brazylii, Holandii, Izraela, Niemiec, Malezji, Słowacji, Portugalii, Ukrainy, USA, Węgier, oraz grupy polskie. W tym roku zobaczymy i usłyszymy: DISFEAR (Szwecja) / THE SET UP (Belgia) / IN OTHER CLIMES (Francja) / INSUICIETY (Niemcy/Polska) / FORFEIT (USA) / FILTH OF MANKIND (Polska) / BORA (Litwa) / BORN ANEW (Polska) / LET RAVENS COME (Polska) / ALL DAY HELL (Polska) / DISPEL THE CROWD (Polska). Posłuchać ich można na stronie internetowej: openhcfest Zapraszam na Open HardCore Fest.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno