Informacje6 października 2014, 18:20,

Samoobsługowa stacja naprawy rowerów przy Auchan w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Spadł ci łańcuch, poluzowało się koło, a może uciekło powietrze z opon? Od 2 października takie usterki można szybko i sprawnie usunąć przy samoobsługowej stacji naprawy rowerów, która stanęła przed Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Korzystanie ze stacji jest bezpłatne! Podczas rowerowej wycieczki, a także w drodze do pracy czy domu – nasze rowery są narażone na usterki. Jednak niewielu rowerzystów wybiera się w podróż z pełnym zestawem naprawczym. Drobnych korekt można bowiem dokonać przy samoobsługowych stacjach naprawy rowerów. Takie stanowisko pojawiło się właśnie przy Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Zlokalizowane jest przed wejściem do galerii, tuż przy stojakach na rowery.

Napraw rower przy bezpłatnej stacji samoobsługowej przy Auchan Piaseczno

Od 2 października 2014 roku rowerzyści mają tu do dyspozycji specjalne stanowisko oraz niezbędny zestaw wytrzymałych narzędzi. Różnego rodzaju wkrętaki, płaskie klucze, łyżki do opon, a także pompki pasujące do różnych rodzajów wentyli pozwolą doprowadzić jednoślad do ponownego użytku bez wizyty w specjalistycznym serwisie rowerowym. Choć stacja przy galerii handlowej jest samoobsługowa, osoby, które nie czują się pewnie w samodzielnej naprawie roweru, mogą skorzystać z podpowiedzi. Na stacjach umieszczono bowiem specjalne kody QR, po zeskanowaniu których użytkownik dowie się krok po kroku, jak szybko usunąć usterkę. Samoobsługowe stacje naprawy rowerów marki IBOMBO dostępne są w Polsce od połowy 2013 roku. Obecnie cieszą się one uznaniem wśród użytkowników na całym świecie, między innymi w Polsce, Niemczech, Włoszech, a nawet Maroko i Nepalu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 października 2014, 16:00,

Targi edukacyjne dla młodzieży w wieku licealnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Stowarzyszenie SPOZA realizujące na terenie powiatu piaseczyńskiego projekt "Broker edukacyjny - budujemy kapitał kariery" zaprasza na targi edukacyjne, przygotowane z myślą o maturzystach i uczniach szkół ponadgimnazjalnych. W środę 8.10.2014 w godz. 16.00-18.00 będzie można poznać ofertę instytucji prowadzących kursy pomaturalne. Na spotkanie zaprosiliśmy przedstawicieli firmy Galileusz, Cosinus i Nova. W czwartek 23.10.2014 w godz. 17.00-19.00 zapraszamy na spotkanie z firmami zajmującymi się pomocą w organizowaniu studiów za granicą. Będzie to niepowtarzalna okazja do poznania odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tym tematem. Targi odbywają się w biurze projektu: ul. Kniaziewicza 8, piętro II, pok. 5 w Piasecznie. tel. 505-052-514. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Wstęp bezpłatny.

Targi edukacyjne dla młodzieży w wieku licealnym

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie