Informacje5 marca 2016, 10:00,

Samoobrona dla kobiet i Razem z tatą na macie - bezpłatne kursy dla całych rodzin w Piasecznie

W ramach akcji "Bezpłatna sobota dla rodziny" UKS Szogun zaprasza do udziału w bezpłatnych kursach "Samoobrona dla kobiet" oraz "Razem z tatą na macie". Kursy, które dofinansowane są z budżetu Gminy Piaseczno, odbywać się będą w każdą sobotę od 5 marca 2016 r. na hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Świętojańskiej 18 w Piasecznie.

SAMOOBRONA DLA KOBIET I RAZEM Z TATĄ NA MACIE - BEZPŁATNE KURSY DLA CAŁYCH RODZIN W PIASECZNIE

W ramach kursu "Samoobrona dla kobiet" uczestniczki, oprócz poznania metod radzenia sobie w sytuacjach agresji, mogą liczyć na ćwiczenia ukierunkowane na zdrowy kręgosłup (np. joga). Natomiast ojców, którzy chcą nawiązać bliższy kontakt z dzieckiem, zapraszamy na wspólne zajęcia na macie, gdzie będzie można skorzystać z form zabawowych judo oraz gier i zabaw sportowych. Bliższych informacji udziela i przyjmuje zapisy Ryszard Janiszewski: tel. 605 36 38 79, rrjaniszewski@gmail.com Zapraszamy na bezpłatne kursy dla całych rodzin w Piasecznie.

Informacje29 lutego 2016, 21:30,

Poszukiwany 8-letni Fryderyk Pawłowski

Policjanci z Piaseczna poszukują 8- letniego Fryderyka Pawłowskiego. W dniu 21 lutego tego roku około godziny 23.00 został on zabrany z domu rodzinnego przez swoją matkę. Do chwili obecnej kobieta nie skontaktowała się i nie poinformowała ojca, gdzie przebywa z dzieckiem.

POSZUKIWANY 8-LETNI FRYDERYK PAWŁOWSKI

Policjanci z Piaseczna zajmujący się poszukiwaniem osób nieletnich zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu 8- letniego Fryderyka Pawłowskiego s. Bartłomieja

Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że w dniu 21 lutego 2016 roku około godziny 23.00 chłopiec wraz z matką wyszedł z domu. Do chwili obecnej kobieta nie nawiązała kontaktu z ojcem dziecka i nie poinformowała, gdzie przebywa 8- letni Fryderyk Pawłowski.

Dziecko ma około 135 cm wzrostu, jego waga to 35 kg. Chłopiec jest szczupłej budowy ciała, ma twarz owalną, włosy długie do ramion koloru blond.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu i prowadzonych poszukiwaniach, proszone są o bezpośredni kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie pod numerem telefonu 22 756 70 18 lub pod numerem alarmowym 112 na terenie całego kraju.