Informacje7 kwietnia 2018, 08:00,

Sadzenie Lasu Dobrej Woli 2018 Magdalenka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 kwietnia 2018 roku w godzinach 10:00 - 14:00 w Magdalence odbędzie się Sadzenie Lasu Dobrej Woli. Miejsce spotkania: Magdalenka ul Ks. Słojewskiego okolice kościoła. Wzorem lat ubiegłych zapraszamy wszystkich Ludzi Naszych Przyjaciół do sadzenia Lasu Dobrej Woli. Nadleśnictwo Chojnów przygotuje miejsce, sadzonki i sprzęt.Przy wsparciu Samorządu Gminy Lesznowola, Starostwa Piaseczyńskiego, MZPwGL, jednostek OSP i innych, będzie można, posadzić własne drzewo, w towarzystwie "Aniołów" i innych znakomitych gości. Zorganizujemy zbiórkę elektrośmieci i inne potrzebne i przyjemne aktywności. Zapraszamy.

SADZENIE LASU DOBREJ WOLI 2018 MAGDALENKA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 marca 2018, 16:00,

W hołdzie Adolfowi Dymszy - Olga Bończyk w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 marca 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert z cyklu "W hołdzie Adolfowi Dymszy " podczas którego wystąpi Olga Bończyk z Orkiestrą Jacka Tarkowskiego. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Bilety w cenie 45 zł. do nabycia w kasie Ośrodka lub na BILETYNA.PL

W HOŁDZIE ADOLFOWI DYMSZY - OLGA BOŃCZYK W GÓRZE KALWARII

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

"W hołdzie Adolfowi Dymszy" to cykl koncertów, podczas których znani aktorzy (oprócz własnego programu artystycznego) zaśpiewają 1-2 utwory z repertuaru Adolfa Dymszy w nowych aranżacjach. Artystom na scenie towarzyszy orkiestra Jacka Tarkowskiego. To już drugi koncert w cyklu, który zainaugurował Kacper Kuszewski. Podsumowaniem będzie wspólny koncert wszystkich artystów podczas Święta Góry Kalwarii.

Olga Bończyk - absolwentka Akademi Muzycznej we Wrocławiu, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Szerszej publiczności znana z popularnych seriali takich jak „Na dobre i na złe” czy „Barwy szczęścia”. Obecnie można ją oglądać także w kilku warszawskich spektaklach, m.in.: „Za rok o tej samej porze”, „Zdobyć, Utrzymać, Porzucić”, „Rozstania i Powroty”. Przez wiele lat współpracowała z zespołem „Spirituals Singers Band”, z którym zdobyła wiele prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. Podczas występów łączy̨ umiejętności sceniczne z wokalnymi. Wzięła udział w trzeciej edycji programu „Jak oni śpiewają” i oczarowała jurorów oraz słuchaczy. Zmagając się z wielkimi przebojami w różnych klimatach muzycznych zachwyciła intrygującą barwą głosu, wdziękiem, temperamentem, kulturą muzyczną i aktorskimi środkami ekspresji. To pewne – na polskiej estradzie nie ma osoby, która śpiewa z takim feelingiem. Od wielu lat Olga Bończyk w towarzystwie najlepszych polskich muzyków jazzowych koncertuje z recitalami, które cieszą się wielkim uznaniem słuchaczy. W 2011 roku artystka wydała płytę „Listy z daleka”, na której znalazły się najpiękniejsze piosenki Kaliny Jędrusik. Album nagrany został z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Ostatnią dumą artystki jest autorska płyta „PIĄTA RANO” (2013), której producentem muzycznym jest Krzysztof Herdzin. Współpraca z Włodzimierzem Korczem zaowocowała kolejnym albumem z "kolędami Włodzimierza Korcza" w wykonaniu Alicji Majewskiej, Zbigniewa Wodeckiego i Olgi Bończyk. Połączenie doskonałego warsztatu aktorskiego, umiejętności interpretatorskich oraz pięknego głosu artystki sprawia, że koncerty w jej wykonaniu to prawdziwa uczta muzyczna dla słuchaczy.

Orkiestra Jacka Tarkowskiego powstała w 2008 roku i od tego czasu nieprzerwanie współpracuje z największymi realizacjami telewizyjnymi w naszym kraju. Wśród nich warto wymienić kompleksową obsługę wielu znanych programów jak X Factor, Bitwa na Głosy czy Śpiewaj i Walcz. Ponad 20-osobowa orkiestra wystąpiła podczas ostatniego, głośnego „Koncertu dla M.“, emitowanego na antenie stacji TVN, akompaniując największym gwiazdom polskiej sceny rozrywkowej i filmowej. Skład zespołu stanowią wzięci instrumentaliści i wokaliści współpracujący na stałe z gwiazdami polskiej sceny muzyki rozrywkowej. I choć najważniejsze jest tu doświadczenie to właśnie charyzma, pasja oraz wyjątkowy entuzjazm lidera sprawia, że orkiestra pod dyrekcją Jacka Tarkowskiego jest w stanie zagrać w zasadzie każdy utwór i w każdej aranżacji.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie