Informacje7 kwietnia 2018, 08:00,

Sadzenie Lasu Dobrej Woli 2018 Magdalenka

7 kwietnia 2018 roku w godzinach 10:00 - 14:00 w Magdalence odbędzie się Sadzenie Lasu Dobrej Woli. Miejsce spotkania: Magdalenka ul Ks. Słojewskiego okolice kościoła. Wzorem lat ubiegłych zapraszamy wszystkich Ludzi Naszych Przyjaciół do sadzenia Lasu Dobrej Woli. Nadleśnictwo Chojnów przygotuje miejsce, sadzonki i sprzęt.Przy wsparciu Samorządu Gminy Lesznowola, Starostwa Piaseczyńskiego, MZPwGL, jednostek OSP i innych, będzie można, posadzić własne drzewo, w towarzystwie "Aniołów" i innych znakomitych gości. Zorganizujemy zbiórkę elektrośmieci i inne potrzebne i przyjemne aktywności. Zapraszamy.

SADZENIE LASU DOBREJ WOLI 2018 MAGDALENKA

Popularny: 800 odsłonInformacje29 marca 2018, 18:00,

Fitness w Zalesiu Górnym

Fitness w Zalesiu Górnym (TBC, Pilates, Zumba) - dołącz i odzyskaj formę na wiosnę. Zajęcia fitness odbywają się w Szkole Podstawowej w Zalesiu Górnym i prowadzone są przez doświadczone trenerki. Intensywność ćwiczeń dostosowywana jest do potrzeba i możliwości uczestników. Na zumbę weź strój do ćwiczeń, wodę i 20 zł. Na TBC (trening całego ciała), potrzebny jest strój, woda, hantle 0,5-1,5 kg, mata oraz 10-15 zł. Szczegóły na plakacie:

FITNESS W ZALESIU GÓRNYM