Informacje20 sierpnia 2017, 12:00,

Sabotażysta - Eliminacje do Mistrzostw Polski


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza 9 września 2017 roku na piaseczyńsie eliminacje do Mistrzostw Polski w grę planszową - Sabotażysta. Zapisy telefonicznie, poprzez e-mail lub bezpośrednio poprzez wypełnienie formularzu na stronie organizatora pod adresem: http://mistrzostwa.sabotazysta.pl/index.php?d=uczestnicy To co? Zagramy?

SABOTAŻYSTA - ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 sierpnia 2017, 07:40,

Rejestracja pojazdów w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Mieszkańcy gminy Góra Kalwaria mogą już w pełnym zakresie załatwiać sprawy związane z zarejestrowaniem pojazdów w Urzędzie Miasta i Gminy w Górze Kalwarii (ul. 3 Maja 10). Obecnie funkcjonuje pełen system do rejestracji pojazdów. Sprawy można załatwić od ręki, 5 dni w tygodniu, bez konieczności powtórnej wizyty w urzędzie.

REJESTRACJA POJAZDÓW W GÓRZE KALWARII

Do tej pory w mieszczącej się w Górze Kalwarii filii Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego funkcjonowało tylko biuro podawcze, czynne 3 dni w tygodniu. Interesanci mogli zostawić dokumenty do rejestracji pojazdów i po umówieniu się na kolejny termin, odebrać gotowe tablice i dowód rejestracyjny.

REJESTRACJA POJAZDÓW W GÓRZE KALWARII

Inauguracji nowego punktu obsługi interesantów wraz ze Starostą Piaseczyńskim Wojciechem Ołdakowskim dokonali wspólnie: Burmistrz Miasta i Gminy Dariusz Zieliński, Wicestarosta Arkadiusz Strzyżewski oraz naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu Magdalena Wiśniewska.

REJESTRACJA POJAZDÓW W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie