Informacje17 stycznia 2008, 00:00,

S¡D REJONOWY W PIASECZNIE - szukają pracowników

Prezes Sądu Rejonowego w Piasecznie ogłasza konkurs na stanowiska Referenta stażysty, Głównego Księgowego oraz Kasjera. Wolne stanowiska urzędnicze: Wydział Cywilny (6 miejsc), Wydział Karny (8 miejsc), Wydział Rodzinny i Nieletnich (1 miejsce), Wydział Ksiąg Wieczystych (16 miejsc), Stanowisko Głównego Księgowego (1 miejsce), Stanowisko Kasjera (1 miejsce). Wymagania na powyższe stanowiska zostały określone w dokumencie, który dostępny jest na stronie Sądu Okręgowego w Warszawie: oferty (.pdf)

S¡D REJONOWY W PIASECZNIE

Oferty pracy wraz z załącznikami wymienionymi w dokumencie oraz klauzulą proszą, aby składać w terminie 7 dni od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia do Sądu Rejonowego w Piasecznie ul. Kościuszki 14 (biuro podawcze - parter), bądź drogą listową z zaznaczeniem sygnatury konkursu. Lista kandydatów spełniających wymogi formalne i zakwalifikowanych do dalszego etapu zostanie umieszczona na tablicy ogłoszeń w budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie (parter) najpóźniej w dniu 29 stycznia 2008 roku. Sprawdzian umiejętności i rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w siedzibie Sądu Rejonowego w Piasecznie ul. Kościuszki 14 w dniu 30 stycznia 2008 roku, w godzinach od 10:00 do 15:00 w Sali Nr 133, o czym zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie. ¬ródło informacji: www.warszawa.so.gov.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO
Tematy:Piaseczno

Informacje18 stycznia 2008, 00:00,

Ośrodek Kultury Piaseczno dziękuje za WOŚP w Piasecznie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu XVI Finału WOŚP w Piasecznie. Piaseczyński Sztab WOŚP, według wstępnych informacji (informacja potwierdzona z Banku PKO S.A. ukarze się pod koniec stycznia 2008 roku) zebrał 95000 złotych, czyli prawie 10000 więcej niż w ubiegłym roku. Na balu dla dzieci, koncercie Kasi Cerekwickiej z zespołem, koncercie zespołu Vavamuffin i tradycyjnym Światełku do Nieba, bawiło się łącznie blisko 4 tysiące osób.

WOŚP W PIASECZNIE

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie dziękuje za pomoc i zaangażowanie w XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Piaseczno:
1. Pani Dyrektor Gimnazjum Nr 2 - Agnieszce Malarczyk - za zaufanie, odwagę i wszelką pomoc.
2. Sztabowi działającemu przy Ośrodku Kultury a zwłaszcza Karli i Michałowi - za nieprzespane noce i logistykę.
3. WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM ZBIERAJ¡CYM i ich rodzicom - za wielkie serce i determinację.
4. WSZYSTKIM WOLONTARIUSZOM pracującym w sztabie w dniu imprezy za ciężką pracę, dobry humor i ogromną odpowiedzialność.
5. Całym rodzinom: Lachów, Tyszków, Bernasiewiczów, Ślusarczyków - za ciężką pracę.
6. Wolontariuszom jeżdżącym - za opiekę.
7. Wolontariuszom liczącym - za ból głowy i wytrwałość.
8. Marcinowi Stachurze i SSQuad - za pomysłowość.
9. IMOLI i panu Zbigniewowi Niedziałkowi - również za pomysłowość.
10. Grzegorzowi Szestowickiemu - za największe serce w Piasecznie i tradycyjne wykarmienie wolontariuszy.
11. Chatce Spełnionych Marzeń w Głoskowie - za fantastyczny bal dla dzieci.
12. Dorocie Kłos i Agacie Marcinkowskiej - za opiekę medyczną.
13. Zuzannie Pryć i jej uczniom - za dekorację sali gimnazjum.
14. Pizzeri DOMINIUM - za wykarmienie artystów.
15. Ochotniczej Straży Pożarnej w Piasecznie - za czuwanie.
16. Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie - również za czuwanie.
17. Straży Miejskiej w Piasecznie - za opiekę.
18. Firmie SECURITYPOL - za bezpieczeństwo podczas imprezy.
19. Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie, a zwłaszcza Grzegorzowi Rytce i Pawłowi Ślusarkowi za zabezpieczenie wolontariuszy i dobre słowo.
20. Wydziałowi Promocji Gminy w Piasecznie - za profesjonalny pokaz sztucznych ogni.
21. Piaseczyńskim sklepom i hipermarketom: AUCHAN, LIROY MERLIN, KAUFLAND, ALMA, LIDL, FASHION HOUSE, TESCO - za zgodę na zbiórkę.
22. Firmie MARCPOL w Lesznowoli - za zgodę na zbiórkę.
23. Stacjom benzynowym: SHELL, ORLEN, JET w Piasecznie - jak wyżej.
24. Firmie LEGRO - za profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie sali a nie było łatwo.
25. Pracownikom Banku PKO S.A. Oddział w Piasecznie - za przekazanie pieniędzy.
26. Barbarze Ogilbie i Eli Zarychczyńskiej - za czuwanie od strony finansowej nad wydarzeniem.
27. Dyrekcji, pracownikom, rodzicom i dzieciakom przedszkoli: Zebra, Świat Bajek, Smyk, Bajka - za pomysły i otwarte serduszka.
28. Dyrekcji, pracownikom i uczniom szkół: Gimnazjum Nr 2 w Piasecznie, Podstawowej Nr 2 w Piasecznie, Podstawowej Nr 5 w Piasecznie, Gimnazjum Nr 4 w Gołkowie, Zespołu Szkół w Jazgarzewie, Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piasecznie, Zespołu Szkół NR 2 Platerówka - jak wyżej.
29. Klubowi Sportowemu Grawitacja - za dostarczenie sporej dawki emocji.
30. Teatrowi Gagatki Beatki Ojcowie i Matki - za to, że jak zwykle są tam gdzie ich potrzebują.
31. Firmie Lyreco Polska S.A. - za zgodę na zbiórkę.
32. Małgorzacie Iwanow - za loterię.
33. Darkowi Parolowi - za ciężką pracę i wyrozumiałość.
34. Marianowi Wrotkowi - za profesjonalizm.
35. WSZYSTKIM LUDZIOM DOBREJ WOLI.
36. Wszystkim, którzy byli z nami a ich pominęliśmy - to zakręcenie.
37. Wszystkim mieszkańcom Piaseczna i okolic za hojność.
38. Fundacji WOŚP i Jurkowi Owsiakowi za wytrwałość!
autor/źródło: Katarzyna Hernik - Sztab XVI FINA£U WOŚP w Piasecznie
Tematy:Piaseczno