Informacje17 stycznia 2008, 00:00,

S¡D REJONOWY W PIASECZNIE - szukają pracowników

Prezes Sądu Rejonowego w Piasecznie ogłasza konkurs na stanowiska Referenta stażysty, Głównego Księgowego oraz Kasjera. Wolne stanowiska urzędnicze: Wydział Cywilny (6 miejsc), Wydział Karny (8 miejsc), Wydział Rodzinny i Nieletnich (1 miejsce), Wydział Ksiąg Wieczystych (16 miejsc), Stanowisko Głównego Księgowego (1 miejsce), Stanowisko Kasjera (1 miejsce). Wymagania na powyższe stanowiska zostały określone w dokumencie, który dostępny jest na stronie Sądu Okręgowego w Warszawie: oferty (.pdf)

S¡D REJONOWY W PIASECZNIE

Oferty pracy wraz z załącznikami wymienionymi w dokumencie oraz klauzulą proszą, aby składać w terminie 7 dni od dnia ukazania się niniejszego ogłoszenia do Sądu Rejonowego w Piasecznie ul. Kościuszki 14 (biuro podawcze - parter), bądź drogą listową z zaznaczeniem sygnatury konkursu. Lista kandydatów spełniających wymogi formalne i zakwalifikowanych do dalszego etapu zostanie umieszczona na tablicy ogłoszeń w budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie (parter) najpóźniej w dniu 29 stycznia 2008 roku. Sprawdzian umiejętności i rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w siedzibie Sądu Rejonowego w Piasecznie ul. Kościuszki 14 w dniu 30 stycznia 2008 roku, w godzinach od 10:00 do 15:00 w Sali Nr 133, o czym zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie. ¬ródło informacji: www.warszawa.so.gov.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO

Informacje13 stycznia 2008, 00:00,

Wtorek Jazzowy Piaseczno - zaproszenie na jam session

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 15 stycznia 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49. Podczas jam session zagrają: Krzesimir Dębski (skrzypce), Staś Szczyciński (piano), Maciek Szczyciński (kontrabas), Jarek Zawadzki (saksofon), Bogna Burzenik (vocal), oraz Artur Chaber (perkusja). Zapraszamy na Jazzowy Wtorek do Ośrodka Kultury Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO