Informacje11 sierpnia 2010, 00:00,

Rzeczpospolita zwycięska - Amfiteatr Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zespół Muzyki Dawnej Dekameron, Zespół Instrumentalny MM oraz Grupy Rekonstrukcji Historycznej zapraszają na spektakl muzyczny o największych zwycięstwach w historii Polski - RZECZPOSPOLITA ZWYCIęSKA. Spektakl odbędzie się 15 sierpnia 2010 roku (niedziela) o godz. 20.00, w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie.

Rzeczpospolita zwycięska - amfiteatr Konstancin-Jeziorna

Widowisko Rzeczpospolita zwycięska reżyseruje Roman Kołakowski. Scenografia: Filip Dominik. Aranżacje: Tadeusz Czechak, Maciej Marchewka. Produkcja muzyczna: Maciej Marchewka. Wykonawcy: Krystyna Kazanecka, Ewa Serwa, Natalia Sikora, Monika Węgiel, Stanisław Górka, Marek Frąckowiak, Emilian Kamiński, Roman Kołakowski, Paweł Lipnicki, Tomasz Steciuk, Tomasz Stockinger.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje6 sierpnia 2010, 00:00,

Poczytajki przedstawiajki - niedzielny poranek rodzinny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Kluboksięgarnia Za Rogiem serdecznie zaprasza w najbliższą niedzielę 8 sierpnia 2010 roku na NIEDZIELNY PORANEK RODZINNY W KLUBOKSIęGARNI - POCZYTAJKI PRZEDSTAWIAJKI. Kluboksięgarnia Za Rogiem znajduje się na Krasickiego 44B w Nowej Iwicznej. Więcej informacji, można przeczytać na stronie: www.ksiegarniazarogiem.pl

KLUBOKSIęGARNIA Za Rogiem

NIEDZIELA 8 sierpnia godz. 11:00 - POCZYTAJKI-PRZEDSTAWIAJKI. NIEDZIELNY PORANEK RODZINNY Aneta i Wojciech Pałęccy, aktorzy Teatru Lalka, będą czytali dzieciom baśnie, aranżowali scenki, zadawali zagadki i wciągali małych słuchaczy do wspólnej zabawy. Dla rodziców w tym czasie: wspólne granie w scrabble, badmington i koszykówka w ogrodzie albo słodkie nicnierobienie na leżakach pod wierzbą. Bilety: 15 zł / dziecko. Zapraszamy do Kluboksięgarni Za Rogiem.
autor/źródło: Teresa Jaskulska-Gil i Monika Krawiecka - Kluboksięgarnia w Nowej Iwicznej
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie