Informacje11 lutego 2017, 15:45,

Ryszard Petru Przewodniczący Nowoczesnej u Burmistrza Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Ryszard Petru – lider partii Nowoczesna spotkał się w urzędzie miasta z burmistrzem Zdzisławem Lisem oraz I Zastępcą Burmistrza Danielem Putkiewiczem.

RYSZARD PETRU PRZEWODNICZĄCY NOWOCZESNEJ U BURMISTRZA PIASECZNA

Celem wizyty było omówienie sytuacji związanej z przyszłością Piaseczna w kontekście projektu ustawy o ustroju miasta stołecznego Warszawy, który zakłada utworzenie metropolii warszawskiej obejmującej swoim zasięgiem podwarszawskie gminy w tym gminę Piaseczno.

Poseł zainteresowany był tym co władze miasta i mieszkańcy sądzą w tej sprawie. – Moje stanowisko jest jasne. Tak ważna decyzja nie powinna zapadać bez wcześniejszych konsultacji ze społeczeństwem – mówił Zdzisław Lis. – Jest oczywiście zakres zadań, które powinny być rozpatrywane w szerszym kontekście i realizowane we współpracy ościennych gmin ze stolicą ale forma tej współpracy powinna być wynikiem wypracowanego kompromisu, a nie narzucona z zewnątrz, gdyż narusza to podstawowe zasady demokracji lokalnej.

Główne wyzwania jakie stoją przed Piasecznem, kierunki rozwoju Gminy oraz katalog rządowych inwestycji, których najbardziej oczekuje Piaseczno przedstawił na spotkaniu Daniel Putkiewicz, I Zastępca Burmistrza.

Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 lutego 2017, 08:00,

Zimowe warsztaty flamenco w Starej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W dniach 13-17 lutego 2017 r. odbędą się Zimowe Warsztaty Flamenco w dwóch grupach: I grupa - godz. 18.00-19.15 (dla początkujących), II grupa - godz. 19.30-20.45 (dla średnio zaawansowanych). Miejsce warsztatów: Siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Zapisy przyjmuje p. Jolanta Kowalska tel: 793 333 080

ZIMOWE WARSZTATY FLAMENCO STARA IWICZNA

Koszt całego tygodnia zajęć: 175 zł./os. Warsztaty odbędą się dzięki współpracy z Sollares - Instytutem Kultury Latynoamerykańskiej.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie