Informacje22 grudnia 2018, 14:51,

Rusza lodowisko w Górze Kalwarii

22 grudnia 2018 roku rusza kalwaryjskie lodowisko i będzie można pojeździć na łyżwach na miejskim lodowisku. 22 grudnia lodowisko będzie otwarte od 10.00 do 21.00. Od poniedziałku do piątku lodowisko czynne będzie od 16.00 do 21.00. Natomiast w weekendy od 10.00 do 21.00. W okresie świątecznym będzie obowiązywał inny grafik. Jak poinformował na swoim profilu na facebooku dyrekor OSiR-u Paweł Maciejewski wstęp na lodowisko będzie bezpłatny. Zapłacić jednak trzeba będzie za wypożyczenie łyżew.

RUSZA LODOWISKO W GÓRZE KALWARII

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

RUSZA LODOWISKO W GÓRZE KALWARII

Informacje21 grudnia 2018, 17:00,

Świąteczne granie w Górze Kalwarii

21 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów ogniska muzycznego pod okiem p. Danuty Korulczyk. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Wstęp wolny. Zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie