Informacje4 września 2016, 18:00,

Roztańczona Hugonówka - taneczne zakończenie wakacji w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


4 września w altanie przy Hugonówce (ul. Mostowa 15) w Konstancinie-Jeziornie, odbędzie się zakończenie sezonu letnich potańcówek pod chmurką. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, bo tego wieczoru na pewno będzie czekać na nich świetna zabawa, muzyczne niespodzianki i niepowtarzalna atmosfera. Będą m.in. muzyka dancingowa, rock'n'roll, tango i flamenco. Nastrojowe przytulanki przeplatać się będą z żywiołowymi rytmami. Wstęp wolny.

ROZTAŃCZONA HUGONÓWKA - TANECZNE ZAKOŃCZENIE WAKACJI W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 września 2016, 08:00,

Zbiórka kocy poszewek poduszek dla szczeniąt Domu Tymczasowego Judyta


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zbliża się zima w związku z tym chciałabym zaapelować. 8 września 2016 roku odbędzie się zbiórka na Dom Tymczasowy dla szczeniaków. Pani Judyta ratuje te najmniejsze psiaki, często ze stanów agonalnych do normalnej żywotności. Ratuje psiaki z giełdy, z rowów, lasów, ze wsi gdzie świadomość odczuwania bólu przez psy jest zatracona. Ratuje psy często bardzo chore, na których leczenie wydaje bardzo duże pieniądze. Nie ma żadnego dofinansowania, wszystko co robi finansuje z datków (zdobyła nawet inkubator do ratowania życia tych stworzeń).

ZBIÓRKA KOCY POSZEWEK PODUSZEK DLA SZCZENIĄT DOMU TYMCZASOWEGO JUDYTA

Jak to u szczeniaków największa potrzeba okazuje się we wszelkiego rodzaju tekstyliach, które psiaki notorycznie zjadają i brudzą (stąd mniejsze potrzeby żywieniowe. Ja mam jeszcze kilka toreb datków z poprzedniej zbiórki – ludzie cały czas coś donoszą. Jak chcielibyście się dołączyć to przyjmę wskazane poniżej rzeczy i zawiozę 8 września do Pani Judyty. Zawsze w domach znajdują się tego typu „wyściółki”, których nie używamy ale tez nie wyrzucamy bo zmysł chomikowania każe Nam trzymać to na wypadek wojny. Stanu zagrożenia nie ma, za to są stworzenia potrzebujące pomocy człowieka.

Oferuje transport, mogę podjechać, odebrać albo jak poprzednio niektóre osoby z braku czasu przelewali pieniądze, za które kupowałam potrzebne rzeczy – nie ma z tym problemu. Paragon okazuję darczyńcy. Karma też jest potrzebna, tylko taka dla juniorów. Adres pod który można przywieźć dary: Nowa Iwiczna ul. Magnolii 3k m 1. Mój telefon 695 55 19 55 lub bezpośrednio na miejsce akcji podany na facebook (będzie dokładna mapka).

8 września już blisko ale będzie jeszcze jeden termin za 3 tygodnie, wiec jeśli nie zdążycie zrobić porządków to jest czas. Pamiętajcie dobroć dawania innym zawsze do nas powraca. Strona Judyty: www.facebook.com/Dom-Tymczasowy-dla-Szczeniaków-Judyta/

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

ZBIÓRKA KOCY POSZEWEK PODUSZEK DLA SZCZENIĄT DOMU TYMCZASOWEGO JUDYTA

Lista najpotrzebniejszych rzeczy:
- starych kocy - kupić nowe koce dla najmniejszych
- oddać stare poszewki - prześcieradła
- ręczniki - tkaniny materiałowe
- oddać kołdry czy poduszki (bez pierza)
- oddać zabawki swojego psiaka lub posłania
- Twoje DZIECI, chcą oddać PLUSZAKI dla szczeniaczków

Jesteśmy 8 września na Ochocie i czekamy na Ciebie. Idzie zima, Ty możesz pomóc tym maluszkom co będą mieszać w kojcach. Jeśli zechcesz kupić PODKŁADY lub KARMĘ lub ZABAWKI - wszystko mile widziane.

Bożena Dąbrowska

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie