Informacje23 lipca 2017, 16:00,

Roztańczona Hugonówka Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 lipca 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy na potańcówkę w altanie przy Hugonówce w Konstancinie. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - od tanga po flamenco. Nastrojowe przytulanki przeplatać się będą z gorącymi rytmami. Będą klasyczne dancingi i szalone rock’n’rollowe imprezy. Wstęp wolny.

ROZTAŃCZONA HUGONÓWKA KONSTANCIN 23 LIPIEC 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 lipca 2017, 07:39,

Grawitacja Piaseczno najlepszym klubem tanecznym w Polsce


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Piaseczyńska Grawitacja wg portalu tancerze.info jeśli chodzi o swoje osiągnięcia jest najlepszym klubem tanecznym w Polsce. Wskazują na to wszystkie statystyki dotyczące wyników grupowych i indywidualnych. Medale i czołowe miejsca w mistrzostwach i konkursach krajowych i międzynarodowych organizowanych pod auspicjami IDO Interrnational Dance Organization przekładają się na punkty rankingowe. Klub Sportowy Grawitacja z Piaseczna wypadł najlepiej spośród ujętych w rankingu 453 klubów i 10151 tancerzy.

GRAWITACJA PIASECZNO NAJLEPSZYM KLUBEM TANECZNYM W POLSCE

Klub z Piaseczna zajął I miejsce w ogólnym rankingu wszechczasów, biorącym pod uwagę wszystkie dyscypliny, a także I miejsce w rankingu Disco Dance, rankingu Disco Freestyle oraz rankingu Hip-Hop. Jeśli chodzi o osiągnięcia indywidualne, tu również królują zawodnicy z naszej Grawitacji. W rankingu TOP 200, w pierwszej dwudzieste w Polsce jest aż 4 zawodników tego klubu. Liderką całego rankingu jest Adrianna Poręcka, 8 miejsce zajmuje Julia Borowieckia, 9 miejsce Edyta Szczęsna (była zawodniczka) a 14 miejsce Melania Makowska.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

GRAWITACJA PIASECZNO NAJLEPSZYM KLUBEM TANECZNYM W POLSCE

Pełny ranking z informacjami w jaki sposób naliczane są punkty dostępny jest na stronie www.tancerze.info Składamy serdeczne gratulacje dla zawodników, trenerów i całej społeczności Klubu Sportowego Grawitacja Piaseczno oraz słowa uznania dla twórców tego sukcesu, założycieli i prowadzących Klub Urszuli Strzeżek oraz Szymona Kowalewskiego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie