Informacje9 lipca 2017, 16:00,

Roztańczona Hugonówka Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W każdą niedzielę wakacji tj.: 2, 9, 23, 30 lipca, 6, 13, 20 sierpnia 2017 roku o godz. 18.00 zapraszamy na potańcówki w altanie przy Hugonówce w Konstancinie. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - od tanga po flamenco. Nastrojowe przytulanki przeplatać się będą z gorącymi rytmami. Będą klasyczne dancingi i szalone rock’n’rollowe imprezy. Muzyka, radość i świetna zabawa! Wstęp wolny.

ROZTAŃCZONA HUGONÓWKA KONSTANCIN

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 lipca 2017, 06:00,

Od 2 lipca wraca komunikacja na ul. Bielawską w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zaplanowany na 30 czerwca 2017 roku termin zakończenia prac remontowych przejazdu kolejowego w ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, uległ przesunięciu o jeden dzień. Jeszcze w sobotę 1 lipca musimy skorzystać z objazdów, a od niedzieli ul. Bielawska na całym odcinku będzie przejezdna.

OD 2 LIPCA WRACA KOMUNIKACJA NA UL. BIELAWSKĄ

W związku z remontem przejazdu kolejowego w ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, do 1 lipca (sobota) do końca kursowania linii dziennych autobusy linii 710 (w obu kierunkach) oraz N50 (tylko w kierunku krańca Skolimów) zostają skierowane na trasę objazdową. Autobusy pojadą trasą objazdu przez ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego oraz ul. Rynkową. Od 2 lipca autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy. Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej www.ztm.waw.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie