Informacje1 lipca 2018, 16:00,

Roztańczona Hugonówka 2018


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Latem wracają popularne niedzielne potańcówki w altanie przy Hugonówce. Roztańczona Hugonówka odbywać się będzie w niedziele: 1, 8, 22, 29 lipca oraz 5, 12, 19 sierpnia o godz. 18.00. Miejsce: altana przy Hugonówce Konstanciński Dom Kultury, ul. Mostowa 15. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – od tanga po flamenco. Zagrają zarówno orkiestry, zespoły jak i dj-e. Nastrojowe „przytulanki” przeplatać się będą z gorącymi rytmami. Będą klasyczne dancingi i szalone rock’n’rollowe imprezy. Krótko mówiąc – muzyka, radość i świetna zabawa!

ROZTAŃCZONA HUGONÓWKA 2018

Potańcówki zainauguruje Bum Bum Orkestar. Zespół, który pamiętamy z rewelacyjnego występu na tegorocznym Flis Festiwalu Jarmarku Kultury Urzecza. Nazwa formacji ściśle wiąże się z muzyką jaką wykonują i ze sposobem w jaki to robią. Bombowa, bo fantastycznie zagrana, bombowa – bo niesie ze sobą taką ilość emocji, energii i mocy, że brak na to opisowej skali. Bum Bum Orkestar to zespół, w którym grają sami soliści, tworząc przy tym „harmonię doskonałą”.

ROZTAŃCZONA HUGONÓWKA 2018

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 lipca 2018, 16:38,

Owocna nauka zasad ruchu drogowego na rynku w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

29 czerwca Straż Miejska rozstawiła na rynku miasteczko ruchu drogowego. W ćwiczeniu właściwych zachowań na drodze i przepisów obowiązujących rowerzystów pomagali Strażnicy Miejscy, którzy na zakończenie jazdy połączonej z nauką, częstowali dzieci słodkim poczęstunkiem w postaci cukierków.

OWOCNA NAUKA ZASAD RUCHU DROGOWEGO NA RYNKU W PIASECZNIE

– Była to doskonała okazja do przygotowania się do egzaminu na kartę rowerową w nowym roku szkolnym – powiedział Komendant Straży Miejskiej Mariusz Łodyga. Miasteczko Ruchu Drogowego jest jednym z elementów służących poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nauce i doskonaleniu prawidłowych zachowań wśród najmłodszych mieszkańców gminy Piaseczno. Informacja: UMiG Piaseczno, foto: Marcin Borkowski.

OWOCNA NAUKA ZASAD RUCHU DROGOWEGO NA RYNKU W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie