Informacje3 lipca 2016, 18:00,

ROZTAŃCZONA HUGONÓWKA 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Razem z latem wracają popularne niedzielne potańcówki w altanie przy Hugonówce. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca, bo na pewno każdy znajdzie coś dla siebie - od tanga po flamenco. Nastrojowe "przytulanki" przeplatać się będą z gorącymi rytmami. Będą klasyczne dancingi i szalone rock’n’rollowe imprezy. Krótko mówiąc - muzyka, radość i świetna zabawa! Wstęp wolny. Wszystkich chętnych zapraszamy do zabawy!

ROZTAŃCZONA HUGONÓWKA 2016

ROZTAŃCZONA HUGONÓWKA 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 czerwca 2016, 08:00,

Wakacje w mieście Konstancin 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Jeszcze tylko kilka dni i rozpoczną się długo wyczekiwane wakacje. Dla uczniów, którzy letni wypoczynek zamierzają spędzić w mieście, wybrane szkoły, świetlice środowiskowe i Konstanciński Dom Kultury przygotowali wiele ciekawych propozycji.

WAKACJE W MIEŚCIE KONSTANCIN 2016

Półkolonie w szkołach

Z pewnością nudno nie będzie na półkoloniach organizowanych od 27 czerwca do 8 lipca w Zespole Szkół nr 1 w Konstancinie-Jeziornie i w Szkole Podstawowej nr 6 w Opaczy. Na uczniów czekają m.in. zajęcia plastyczne, sportowe i muzyczne. Planowane są także wyjazd na basen oraz wycieczka do kina. Z tej formy wypoczynku skorzysta łącznie 200 dzieci. W wakacje czynne będą także konstancińskie świetlice środowiskowe - w lipcu ta przy ul. Sobieskiego 6 A, a w sierpniu przy ul. Jaworskiego 24.

Zajęcia w domu kultury

Wiele też będzie się działo od 27 czerwca do 15 lipca w Konstancińskim Domu Kultury. W programie tegorocznego "Kulturalnego lata" znalazły się m.in.: warsztaty - etnograficzne, muzyczne i artystyczne, gry planszowe, zajęcia językowe z wolontariuszami z Hiszpanii, Niemiec, Francji, a także gry i zabawy ruchowe, wycieczki autokarowe i piesze, zajęcia plenerowe w parku, gry planszowe, wakacyjne kino. Zajęcia poprowadzą instruktorzy i animatorzy domu kultury. Z akcji „Lato w mieście” zrezygnował w tym roku Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Wszystko przez zaplanowany remont. Obiekt w lipcu i sierpniu będzie nieczynny.

Dyżury przedszkoli

Podczas wakacyjnych miesięcy dyżury będą pełniły wybrane gminne przedszkola:
- 1-15 lipca: Gminne Przedszkole nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi “Leśna Chatka”
- 18-29 lipca: „Tęczowe Przedszkole” Gminy Konstancin-Jeziorna
- 1-12 sierpnia: Gminne Przedszkole nr 5 ”Kolorowe Kredki”
Od 22 czerwca do 22 lipca czynny będzie też oddział przedszkolny w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Wojewódzkiej 12 w Konstancinie-Jeziornie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie