Informacje17 kwietnia 2016, 11:00,

Rozpocznij sezon rowerowy - sprawdź swój rower w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Regulacja przerzutek czy redukcja luzów – między innymi takie usługi czekają na amatorów rowerowych przejażdżek w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. W najbliższy weekend w ramach akcji „Zadbamy o Twój rower” profesjonalni serwisanci wezmą na warsztat jednoślady po zimie.

ROZPOCZNIJ SEZON ROWEROWY - SPRAWDŹ SWÓJ ROWER W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN

Czas rozpocząć sezon rowerowy. Z myślą o miłośnikach dwóch kółek Centrum Handlowe Auchan Gdańsk przygotowało wyjątkową atrakcję. W weekend 16 i 17 kwietnia w galerii handlowej dostępny będzie profesjonalny serwis rowerowy.

Podczas przeglądu serwisanci dokonają regulacji przerzutek i hamulców, nasmarują napęd, wycentrują koła i zredukują luzy w układach łożyskowych.

Aby skorzystać z usług, wystarczy dokonać zakupów za minimum 50 zł w sklepach na terenie galerii handlowej. W akcji nie biorą udziału paragony z hipermarketu Auchan. Następnie należy się zgłosić do specjalnego punktu obsługi, okazać paragony i w kilka chwil rower zostanie poddany profesjonalnemu przeglądowi.

Rower będzie można przygotować na wiosenne przejażdżki w weekend 16 i 17 kwietnia 2016 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Serwis będzie dostępny od godziny 11.00 do godziny 17.00.

Informacje13 kwietnia 2016, 19:04,

Przewodnik Rowerowy Krainy Jeziorki - bezpłatne egzemplarze

Na miłośników rowerowych wojaży czekają w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno bezpłatne egzemplarze Przewodnika Rowerowego.

PRZEWODNIK ROWEROWY KRAINY JEZIORKI - BEZPŁATNE EGZEMPLARZE W UMIG PIASECZNO

Kraina Jeziorki to ponad 400 km szlaków rowerowych na obszarze powiatu piaseczyńskiego, części powiatu grójeckiego oraz gminy Mszczonów. Nowe zaktualizowane wydanie Przewodnika rowerowego po Krainie Jeziorki, opublikowane przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Zlewni Rzeki Jeziorki, przedstawia 18 szlaków rowerowych tak, aby w razie braku oznakowania w terenie łatwo było utrzymać się na wyznaczonym kursie. Estetyczna i poręczna publikacja zawiera 120 stron na których umieszczone są liczne mapy oraz opis atrakcji turystycznych i zabytków znajdujących się w dolinie rzeki Jeziorki.

Na rowerzystów, mieszkańców gminy Piaseczno przewodniki czekać będą w recepcji Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, mieszczącej się na parterze budynku przy ul. Kościuszki 5.