Informacje30 lipca, 06:00,

Rozpoczęcie prac przy budowie ul. Polnej w Chylicach

30 lipca 2019 roku w ramach budowy ul. Polnej w Chyliczkach, firma WOD-KAN-BRUK Sp. z o.o. informuje, iż rozpoczną się prace rozkładania pierwszej warstwy nawierzchni asfaltowej na odcinku od ul. Zimowej / ul. Urbanistów do ul. Moniuszki. Prace spowodują czasowe całkowite zamknięcie drogi, w związku z czym prosimy wszystkich mieszkańców ul. Polnej o wyjechanie samochodami do godz. 8.00. Rozkładanie nawierzchni bitumicznej rozpocznie się od ul. Zimowej / ul. Urbanistów i prace będą przesuwały się w kierunku ul. Moniuszki. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem, sukcesywnie będzie można wjeżdżać po ostygnięciu masy około godz. 14.00. Zakończenie prac nastąpi około godz. 18.00. W imieniu wykonawcy prac, prosimy aby nie zostawiać samochodów w ul. Polnej w czasie prowadzenia robót, ewentualnie w bocznych ulicach tj.: Bażanciej, Orchidei, Zimowej, Urbanistów i niestety resztę drogi pokonać pieszo. Za utrudnienia przepraszamy.

Rozpoczęcie prac przy budowie ul. Polnej w Chylicach

Pismo wykonawcy: SKMBT_C36019072609020 (.pdf)

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

Informacje27 lipca, 12:20,

Wycieczka z Kolejką Wąskotorową

27 lipca 2019 roku o godz. 14.20 zapraszamy na wycieczkę kolejką wąskotorową. Odjazd pociągu z Piaseczna. Powrót ok. godz. 18.00. Dla chętnych dojazd zabytkową linią autobusową “51”. Przejazd kolejką na trasie Piaseczno – Złotokłos – Piaseczno. W trakcie postoju na polanie w Runowie (ok. 2,5 h) ognisko. Organizatorzy zapewniają (oddzielnie płatne) catering, atrakcje dla dzieci, przejazdy lokomotywą i bryczką konną. Serdecznie zapraszamy.

Wycieczka z Kolejką Wąskotorową

Szczegóły: www.kolejka-piaseczno.pl