Informacje12 czerwca 2009, 00:00,

RÓżOWE OKULARY PRYWATNA ŚWIETLICA - 6-12 LAT

Do tej pory Wasze dziecko bawiło się, pod okiem cioci w przedszkolu. Spędzało ze swoimi rówieśnikami, bardzo dużo swojego czasu, a Wy nie martwiliście się o to, co robi Wasz synek lub córka. Już wkrótce Wasze dziecko pójdzie do pierwszej klasy, a Wy staniecie przed decyzją - co zrobić ze swoim dzieckiem przed i po zajęciach w szkole(?) Z pomocą przychodzi Wam - prywatna świetlica Różowe Okulary, która rusza od 1 września 2009 r.

RÓżOWE OKULARY PRYWATNA ŚWIETLICA

Prywatna świetlica Różowe Okulary przeznaczona jest dla dzieci w wieku 6-12 lat. Otwarta będzie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 19:00. W ofercie świetlicy, jest transport dzieci do i ze szkoły, dowoź na dodatkowe zajęcia. Oczywiście odrabianie z dziećmi lekcji. Dzieci będą miały do dyspozycji książki, puzzle, gry no i fantastyczne zabawki. Osobny pokój będzie z zabawkami sensorycznymi. Dom, w którym będzie świetlica jest duży i ma piękny ogród, wiec jeżeli tylko pogoda pozwoli dzieci będą cały czas mogły być na dworze, czy tez jak mówią Krakowiacy na polu. Bardzo bym chciała, aby dzieci dobrze się tam czuły i wspaniale spędzały czas czekając na rodziców! Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej: www.rozoweokulary.com

Prywatna Świetlica Różowe Okulary

ul. Krasickiego 143 A
Nowa Wola
mail: kontakt@rozoweokulary.com
strona: www.rozoweokulary.com
autor/źródło: Magdalena Napiecek - Prywatna Świetlica Różowe Okulary
Tematy:Lesznowola

Informacje13 czerwca 2009, 00:00,

Odkryj Tożsamość Piaseczna - konkurs fotograficzny UMiG

Ruszył konkurs fotograficzny ODKRYJ TOżSAMOŚć PIASECZNA, którego organizatorem jest Urząd Miasta i Gminy Piaseczno a pomysłodawcami jest Piotr Kalbarczyk, znany z organizowania warsztatów fotograficznych w Ośrodku Kultury Piaseczno oraz Sylwia Kubacz. Konkurs fotograficzny, adresowany jest zarówno do artystów fotografów, jak i amatorów fotografii. Celem tego konkursu, jest promowanie artystów oraz amatorów fotografii, a także zebranie zdjęć promujących gminę Piaseczno.

Odkryj Tożsamość Piaseczna - konkurs fotograficzny UMiG Piaseczno

Zdjęcia nadesłane do konkursu tworzą dwie kategorie: miejsca (obiekty, zabytki, krajobrazy, przyroda, itp. z terenu Gminy Piaseczno) oraz wydarzenia (sportowe, kulturalne, polityczne, społeczne itp., które miały miejsce na terenie Gminy Piaseczno). Zgłoszenia przyjmowane są 4 września 2009 roku w Biurze Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mail lub telefoniczny: Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Biuro Promocji i Informacji, ul. Kościuszki 5 w Piasecznie tel. 022 70 17 650 e-mail: info@piaseczno.eu; urzad@piaseczno.eu lub promocja@piaseczno.eu Zapoznaj się z warunkami i konkursu - regulamin: link oraz oświadczenie: link.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno