Informacje27 lutego 2007, 00:00,

Rozbudowa drogi na odcinku: Piaseczno - Góra Kalwaria

Na stronie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, ukazała się informacja o programie przebudowy Warszawskiego węzła drogowego, który uwzględnia przebudowę drogi na odcinku od Piaseczna (ul. Energetyczna) do Góry Kalwarii. Długość przebudowywanego odcinka drogi to 13,8 km.

Rozbudowa drogi: Piaseczno - Góra Kalwaria
kliknij aby powiększyć

Przebudowa tego odcinka, będzie przebiegała przez: teren gminy Piaseczno oraz gminy Góra Kalwaria. Powiązania przebudowy z drogami publicznymi: węzeł z drogą wojewódzką nr 721(ul. Okulickiego), węzeł z drogą powiatową nr 01316 (ul. Chyliczkowska), jednopoziomowe skrzyżowanie z ul. żeromskiego (niepełne relacje), węzeł z drogą wojewódzką nr 722 (ul. Sportowa), jednopoziomowe skrzyżowania z drogami wojewódzkimi nr 873 i nr 734, jednopoziomowe skrzyżowania z drogami powiatowymi nr 01325 i 01315, nr 01318, oraz 01313 i 01317, przejazd nad drogą krajową nr 79 w ciągu ul.Sportowej w m. Baniocha ponadto, planowana inwestycja przewiduje rozbudowę istniejącej jednojezdniowej drogi nr 79 do przekroju dwujezdniowego.

W 2007 roku planowane są wykupy oraz wykonanie projektu budowlanego, umożliwiające uzyskanie pozwolenia na budowę. Realizacja rozbudowy odcinka drogi z Piaseczna do Góry Kalwarii, jest przewidywana w latach 2007 – 2009. ¬ródło informacji: www.gddkia.gov.pl

Informacje powiązane tematycznie:
Piaseczno - ulica Puławska ma być szersza
rozbudowa ulicy Puławskiej: Warszawa - Piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu Piaseczno Góra Kalwaria

Informacje19 czerwca 2007, 00:00,

Memoriał Lecha Abramowicza w piłce nożnej dzieci Głosków

Informujemy, że w najbliższą sobotę 23 czerwca 2007 roku, w godzinach od 10:00 do 16:00 odbędzie się XI Memoriał Lecha Abramowicza w piłce nożnej dzieci w Głoskowie. Spotkanie odbędzie się na stadionie Victoria Głosków. Informację otrzymaliśmy z newslettera GOSiR Piaseczno. Zapraszamy na piłkę nożną do Głoskowa.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno