Informacje14 stycznia 2017, 14:00,

Roszpunka Teatr Echo - Klubowy Teatrzyk w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 stycznia 2017 roku o godz. 14.00 zapraszamy do Klubowego Teatrzyku w Józefosławiu, gdzie będzie można obejrzeć przedstawienie teatralne dla dzieci pt. Roszpunka, w wykonaniu Teatru Echo. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, Urocza 14. Wstęp: 12 zł. Bilety do nabycia przed spektaklem. Zapraszamy do Klubowego Teatrzyku w Józefosławiu.

ROSZPUNKA TEATR ECHO - KLUBOWY TEATRZYK W JÓZEFOSŁAWIU

Roszpunka w wykonaniu Teatru Echo - pewnego dnia piękna dziewczyna o długich złotych włosach przypadkiem zakochuje się w dzielnym rycerzu. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie jej matka. Zła wiedźma Goteel postanowiła nie dopuścić do małżeństwa dwóch kochających się ludzi. Klasyczna „Roszpunka” Braci Grimm w naszym wykonaniu jest zabawą teatralnymi konwencjami: aktorską i lalkową. I tu jak w każdej bajce zło triumfuje, ale tylko po to by ustąpić pola szczęśliwemu zakończeniu. Jest tu miejsce i na smutek i na radość, zadumę i oczywiście fantastyczny bajkowy nastrój namalowany kolorowymi dekoracjami i lalkami. Pragniemy też, wciągnąć dzieci w nasze przedstawienie, byśmy po trochu razem je wykonali. Zapraszamy do „Roszpunki” w wykonaniu aktorów Grupy Teatralnej Echo.

ROSZPUNKA TEATR ECHO - KLUBOWY TEATRZYK W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 stycznia 2017, 11:00,

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 stycznia 2017 roku o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci na kulturalny karnawał do Hugonówki. Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w kasie KDK. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka). Sprzedaż biletów: kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy od godz. 12:00.

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI 2017

Czekają was niesamowite konkursy i pomysłowe zabawy przygotowane przez naszych roztańczonych animatorów. Motywem przewodnim zabawy będzie królestwo zwierząt. Chcielibyśmy, żebyście, przebierając się w pomysłowe kostiumy, zamienili Hugonówkę w prawdziwą sawannę albo dżunglę pełne kolorowych i różnorodnych zwierząt. Czekamy na dzieci w wieku od 4 do 10 lat oraz młodszych uczestników (pod opieką dorosłych).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie