Informacje29 lipca 2017, 16:00,

Rolkoteka + Nightskating Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


29 lipca 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się Rolkoteka i Nightskating Piaseczno. Zbiórka na parkingu przy Decathlon w Piasecznie. Do udziału w przejeździe wymagana jest umiejętność jazdy i hamowania na rolkach. Na rolkotekę organizatorzy zapraszają bez względu na umiejętności. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na sobotnie wydarzenie.

ROLKOTEKA + NIGHTSKATING W PIASECZNIE 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 lipca 2017, 08:00,

Bezpłatna wycieczka rowerowa do Muzeum Motoryzacji i Techniki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

30 lipca 2017 roku odbędzie się bezpłatna wycieczka rowerowa do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach (55 km) w ramach akcji Chodź na rower. Zainteresowane osoby spotykają się o godz. 10.00 na Rynku Miejskim w Piasecznie. Zapraszamy serdecznie!

BEZPŁATNA WYCIECZKA ROWEROWA DO MUZEUM MOTORYZACJI I TECHNIKI

Stałym punktem każdej wycieczki jest godzinna przerwa na ognisko integracyjne oraz losowanie nagród sportowych. Każdy z uczestników wycieczek otrzyma również kamizelki odblaskowe. Tempo wycieczek jest rekreacyjne. Organizatorem akcji jest Fundacja Violet Kiwi. Akcja dofinansowywana jest przez Gminę Piaseczno. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie akcji Chodź na rower: www.chodz-na-rower.blogspot.com

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie