Informacje27 września 2012, 00:00,

Rok ks. Piotra Skargi aktualność jego przesłania


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Parafialny Oddział Akcji Katolickiej zaprasza na spotkanie z o. Krzysztofem Ołdakowskim SJ poświęcone ks. Piotrowi Skardze. Prelegent wygłosi konferencję pt. Rok ks. Piotra Skargi - aktualność jego przesłania. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 30 września 2012 roku o godz. 19.30 i odbywa się w ramach Forum Myśli Społecznej. Miejsce spotkania: Dom Parafialny przy kościele św. Anny w Piasecznie (pl. Piłsudskiego 10). Spotkanie poprzedzi Msza św. za Ojczyznę o godz. 18.30.

Rok ks. Piotra Skargi aktualność jego przesłania

Ojciec Ołdakowski był dyrektorem redakcji katolickiej i dziennikarzem radia i telewizji, jest redaktorem naczelnym "Przeglądu Powszechnego", wykładowcą w Kolegium "Bobolanum", autorem m.in. książki: "Nie tacy straszni... czyli dowcipy o jezuitach i nie tylko". W kończącym się Roku Ks. Piotra Skargi przedstawiona zostanie w bardzo interesujący sposób wiedza o charyzmatycznym kaznodziei królewskim, jezuicie, rektorze kolegium wileńskiego.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje28 września 2012, 00:00,

Przystanek Zalesie nr 44 Gazeta Zalesia Górnego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie Bezpłatna Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-44.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.
autor/źródło: Ewa Kamińska-Sobczak - Redaktor "Przystanku Zalesie"
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie