Informacje21 sierpnia 2008, 00:00,

ROJ-BUS zwiększa ilość kursów i wprowadza nocną linię

Otrzymałem maila z firmy Roj-Bus, na temat nowości na stronie www.roj-bus.pl związanych z rozkładem jazdy autobusów oraz cenami biletów. Okazuje się, że wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego regionu - firma ROJ-BUS od 27 sierpnia 2008 roku (tj. środy) zwiększa częstotliwość jazdy autobusów: z Uwielina i Zalesia, poprzez uruchomienie nowej linii autobusowej z Prażmowa przez w/w miejscowości.

Roj-Bus zwiększa ilość kursów i wprowadza nocną linię

Firma Roj-Bus informuje, że z piątku na sobotę i z soboty na niedziele, będą dwa kursy nocne z Warszawy do Uwielina przez Julianów, Piaseczno, Zalesie Górne i Dolne oraz Jeziórko. Od 27 sierpnia 2008 roku, autobusy przez Jeziórko będą jeździły w obydwie strony. Autobusy, jeżdżące w niedziele i święta, będą jeździły na trasie Warszawa - Prażmów. Więcej informacji na podstronie ROZK£AD strony RojBusa.

Ze względu na duży wzrost cen paliwa, części i kosztów utrzymania linii firma ROJ-BUS jest zmuszona do podniesienia cen biletów. Ceny biletów miesięcznych pozostają bez zmian. Ceny biletów jednorazowych, ukażą się wkrótce na stronie internetowej firmy RojBus: www.roj-bus.pl i będą dostępne u kierowców od 27 sierpnia 2008 roku. Nowe ceny biletów będą obowiązywały od 27 sierpnia 2008 roku. Firma Roj-Bus, zwraca uwagę, że to pierwsza podwyżka cen od 4 lat.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje22 sierpnia 2008, 00:00,

Kwartet Fletowy Fluteam - Musica Da Camera Konstancin

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na kolejny koncert instrumentalny z cyklu Musica Da Camera w Parku Zdrojowym w Konstancinie. W najbliższą niedzielę 24 sierpnia 2008 roku o godzinie 16:00, odbędzie się koncert Kwartetu Fletowego Fluteam, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z transkrypcjami przebojów muzyki klasycznej od baroku do współczesności. Podczas koncertu słowo o muzyce powie Małgorzata Szanduła. Wstęp na niedzielny koncert jest wolny!

Kwartet Fletowy Fluatem wystąpi w składzie: Anna Włodarska (flet C, piccolo), Anna Mocarska (flet C, piccolo), Marcin Kamiński (flet C, flet altowy), Tomasz Kiniorski (flet C, flet basowy). Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na niedzielny koncert instrumentalny Kwartetu Fletowego Fluteam w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin