Informacje7 marca 2007, 00:00,

Rodzinny Targ Różności - przyjdź, poszukaj i kup - Piaseczno

Oczekując wiosny zapraszamy do zrobienia porządków w swojej szafie. Poszperajmy w naszych szafach i szufladach, na strychu i w piwnicy. Być może znajdziemy rzeczy, które nam nie są potrzebne a które mogą innym sprawić radość. Chcesz się pozbyć ubrań swoich czy dziecka, zabawek, książek, niepotrzebnego wózka czy innych różności? Przyjdź i sprzedaj. Chcesz znaleźć coś ciekawego, nietuzinkowego? Przyjdź, poszukaj i kup.

Rodzinny Targ Różności - przyjdź, poszukaj i kup

Pracownia Psychologiczno Edukacyjna oraz Klub Dziecka zapraszają na Rodzinny Targ Różności, który odbędzie się 25 marca 2007 r. w godzinach 10:30 - 13:00 w Klubie Dziecka przy ul. Orężnej 52 w Piasecznie.

Cały dochód wynikający z organizacji Targu zostanie przekazany dla Pawła Płuskiego, tancerza z Klubu Grawitacja, który na początku roku uległ poważnemu wypadkowi. Patronat nad akcją objął Urząd Gminy Piaseczno oraz Klub Sportowy Grawitacja. Patronem Medialnym akcji jest Kurier Południowy. Więcej informacji pod numerem telefonu 0504 011 880 lub mailem: info@pracowniapsychologiczna.com.pl

Przyjdź, poszukaj i kup - odwiedź Rodzinny Targ Różności w Piasecznie.

źródło informacji: www.piaseczno.eu
Klub Dziecka: www.klubdziecka.pl
Pracownia psychologiczna: www.pracowniapsychologiczna.com.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński

Informacje7 marca 2007, 00:00,

Koncert zespołu Gadająca Tykwa w Konstancin-Jeziorna

W najbliższą niedzielę 11 marca 2007 roku w filii Konstancińskiego Domu Kultury, ul. Sobieskiego 6 odbędzie się koncert zespołu: Gadająca Tykwa. Muzykę Tykwy trudno zaliczyć do jakiegoś konkretnego nurtu. Jest etniczna, ale wszystkie kompozycie są autorskie. Jej charakter określają egzotyczne instrumenty - ich ograniczone skale i brzmienie tworzą specyficzny klimat. Dźwięki bębnów i balafonu przydają jej afrykańskiego charakteru.

Zespół Gadająca Tykwa:
Gwidon Cybulski - balafon, ngoni, gitara, wokal;
Filip Szymborski - kontrabas;
Sebastian Wielądek - flety, drumla, melodika, kalimba, wokal;
Helena - konga, wokal;
Hubert Poloniewicz - table, bębny, perkusionalia;
Ewa Morawska - wokal

źródło: www.konstancinjeziorna.pl
Konstanciński Dom Kultury: www.kdk-info.pl

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołu Gadająca Tykwa