Informacje3 czerwca 2007, 00:00,

Rodzinny Targ Różności Piaseczno - Dla Najmłodszych

Pracownia Psychologiczno Edukacyjna, oraz Centrum Rozwoju Dziecka Koala w Piasecznie zapraszają na: Rodzinny Targ Różności - pod hasłem: dla najmłodszych. Targ Rodzinny odbędzie się dziś: 3 czerwca 2007 roku, w godzinach od 14:00 do 16:00, w Centrum Rozwoju Dziecka Koala w Piasecznie, ul. Zgoda 1 w Parku miejskim.

Rodzinny Targ Różności Piaseczno - dla najmłodszych w Centrum Rozwoju Dziecka KOALA w Piasecznie

Chcesz się pozbyć ubrań swoich lub swojego dziecka, zabawek, książek bądź innych różności przyjdź i je sprzedaj. Szukasz czegoś nietuzinkowego, innego... przyjdź, poszukaj i kup. Przy okazji poznasz wielu innych ciekawych ludzi i fajne miejsce. Osoby, które wystawią swoje towary na Targu wpłacą, co najmniej 10 złotych na rzecz dzieci.

Za cały dochód uzyskany z organizacji Rodzinnego Targu Różności zostaną zakupione pieluchy i inne potrzebne rzeczy dla malutkich dzieci z Domu Samotnej Matki w Chyliczkach. Zapraszamy wszystkich serdecznie! Targ powiązany jest z organizowanym w Piasecznie: Rodzinnym Piknikiem, o którym więcej możecie przeczytać w informacji: Piknik Rodzinny w Parku Miejskim w Piasecznie.

Informacja pochodzi z informacji napisanej na naszym prywatnym forum powiatu piaseczyńskiego w poście: Rodzinny Targ Różności w Piasecznie. Zapraszamy do rozmowy na naszym forum i na Targ w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje4 czerwca 2007, 00:00,

Szkolny Klub Sportowy Konstancin Wicemistrzem Polski

SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin został Wicemistrzem Polski! W tegorocznych rozgrywkach po raz pierwszy w historii klubu, drużyna SKS Konstancin zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski. Gratulujemy drużynie koszykarzy z SKS Konstancin zdobycia srebrnego medalu. W kolejnym sezonie natomiast życzymy Wam złota!

SKS Szkolny Klub Sportowy Konstancin - Wicemistrz Polski

Oprócz Wicemistrzostwa Polski, po raz drugi zawodnik SKS Konstancin został najlepszym strzelcem PLKnW. Zapraszamy na kolejne mecze z udziałem SKS Konstancin już w październiku.

źródło informacji: www.skskonstancin.republika.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna