Informacje27 czerwca 2013, 00:00,

RODZINNY PIKNIK SPORTOWY Z£OTOK£OS

30 czerwca 2013 roku LKS Perła Złotokłos organizuje rodzinny piknik sportowy na stadionie Perły w Zotokłosie, który startuje w konkursie pn. Orlik dla Wszystkich 2013, organizowanym przez Ministra Sportu i Turystyki. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: rozgrywki piłkarskie, gry i zabawy sportowe, pokazy strażackie. Będzie również grillowanie i inne smakołyki. Zapraszamy na niedzielny Piknik Sportowy w Złotokłosie.

RODZINNY PIKNIK SPORTOWY W Z£OTOK£OSIE

Organizatorzy: LKS Perła Złotokłos, przy współpracy z OSP Złotokłos, Sołectwem i Zespołem Szkół Publicznych w Złotokłosie zapraszają na dzień sportu i integracji lokalnej. Dla uczestników konkursów sportowych nagrody ufundowali: Gmina Piaseczno, RSP Złotokłos, PS Bank. Klub Perła Złotokłos wspiera i jest członkiem programu piaseczyńskiej Karty Dużej Rodziny. Stąd na pikniku dostępne będą ulotki promujące Kartę. Zapraszamy na stadion Perły Złotokłos przy ul. Traugutta 10.
autor/źródło: Urszula Leśniak

Informacje27 czerwca 2013, 00:00,

Przebudowa Al. Wilanowskiej w Zalesiu Dolnym

W lipcu 2013 roku planowane jest przeprowadzenie przetargu na wykonanie przebudowy ulic Wilanowskiej - Jeziorki na odcinku od ul. Granicznej do ul. Dworskiej, o długości 1197 m. Po wyłonieniu wykonawcy roboty mogłyby się rozpocząć w III kwartale br. Prace mają być prowadzone dwuetapowo:
Etap I – budowa ulicy na odc. Dworska – Aleja Pokoju
Etap II – budowa ulicy na odc. Al. Pokoju – ul. Graniczna

Przebudowa Al. Wilanowskiej w Zalesiu Dolnym

Przebudowa obejmować ma budowę nawierzchni jezdni z kostki brukowej grubości 8 cm na podbudowie tłuczniowej, wycinkę kolidujących drzew i krzewów, przebudowę istniejących ogrodzeń będących w kolizji z układem drogowym w zakresie ustalonym z właścicielami posesji, budowę kanalizacji deszczowej i przebudowę kanalizacji sanitarnej w granicach działki drogowej, przebudowę układu sieci wodociągowej z brakującymi przyłączami domowymi. W ramach inwestycji przebudowana zostanie również sieć gazociągowa kolidująca z układem drogowym, oraz sieć elektroenergetyczna kolidująca z budową ulicy.

Wybudowane będzie oświetlenie uliczne dla całego ciągu projektowanej Alei Wilanowskiej, oraz przebudowana sieć teletechniczna operatorów TP S.A i Netii. Roboty wykonawca będzie zobowiązany zrealizować w okresie do 30 września 2014 roku.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno