Informacje7 czerwca 2013, 00:00,

RODZINNY PIKNIK ROWEROWY PIASECZNO

Zapraszamy wszystkich amatorów rodzinnej jazdy na rowerze na II Rodzinny Piknik Rowerowy, który odbędzie się 9 czerwca 2013 roku. Rozpoczęcie i zakończenie pikniku - przy fontannie na Rynku w Piasecznie - czas trwania od 9.00 do 17.00 W programie zaplanowane zostały m.in.: przejazd pięcioma ciekawymi trasami, animacje dla dzieci, pieczenie kiełbasek, grochówka, znakowanie rowerów, pokazy OSP Chojnów. Serdecznie zapraszamy na rowerowy piknik.

RODZINNY PIKNIK ROWEROWY PIASECZNO
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje8 czerwca 2013, 00:00,

Festyn Anielski - Z Aniołami na straży skarbu

Zgromadzenie Sióstr od Aniołów, Dziekan Dekanatu Konstancińskiego, Gmina Konstancin-Jeziorna, Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego, Konstanciński Dom Kultury, GOSiR Konstancin-Jeziorna zapraszają na Festyn Anielski pn.: Z Aniołami na straży skarbu, który odbędzie się w niedzielę 9 czerwca 2013 roku o godz. 13.00 w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie. Zapraszamy na Festyn Anielski do Konstancina.

Festyn Anielski - Z Aniołami na straży skarbu

Festyn Anielski w Konstancinie program:

13.00 - Msza Św. - oprawa liturgiczna w wykonaniu scholi "Skarby Maryi" z Częstochowy
14.00 - obiad, anielskie atrakcje
15.00 - grupa teatralna ze świetlicy "Dom, który czeka..." w Nowej Wilejce (Litwa)
15.30 - "Mocarz u mego boku" - zwiastun-świadek o Aniele Stróżu
16.00 - spektakl "Srzydełka" w wykonaniu teatru "Wędrówka" z Niemieża (Litwa)
16.30 - rozstrzygnięcie konkursu "Z Aniołami na straży skarbu wiary" i wręczenie nagród
17.00 - koncert zespołów: Etiuda, Sonata, Przepióreczka, Rapsodia, i artysty scen
operowych Ryszarda Morki. Koordynator Lidia Leszczyńska
18.00 - koncert zespołu OCDC "Wierzę, mój Panie!".
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna