Informacje2 października 2018, 17:00,

Rodzinny Klub Filmowy w Józefosławiu

2 października 2018 roku o godz. 19.00 w Rodzinnym Klubie Filmowym w ramach projektu "Mój przyjaciel film" odbędzie się pokaz filmu pt. „Miss impossible” w reżyserii Emilie Deleuze. Miejsce: Klub Kultury w Józefosławiu, ul. Urocza 14. Wstęp wolny.

RODZINNY KLUB FILMOWY W JÓZEFOSŁAWIU

"Mój przyjaciel film", czyli Rodzinny Klub Filmowy to otwarte spotkania filmowe oraz warsztaty artystyczno-psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i ich rodziców. Celem projektu jest włączenie filmu w wychowanie młodych ludzi, w tym w kształtowanie kompetencji wychowawczych u osób za nich odpowiedzialnych , rodziców i opiekunów. By realizować ten cel stworzone zostało cykliczne wydarzenie dla dzieci, młodzieży i rodziców, które włączają film w proces kształtowania się, rozumienia emocji i relacji międzyludzkich u młodych ludzi, oraz w ich dialog z opiekunami.
Po projekcji zapraszamy do dyskusji o tym czym jest odmienność, rówieśnicza presja i prawdziwa przyjaźń.
Organizatorzy: Fundacja „Generator”, Centrum Kultury w Piasecznie. Projekt dofinansowywany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zapisy na warsztaty dzieci (ilość miejsc ograniczona): jozefoslaw@kulturalni.pl; tel. 22 750 42 03
Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

RODZINNY KLUB FILMOWY W JÓZEFOSŁAWIU

Serdecznie zapraszamy.

Informacje29 września 2018, 08:55,

Młode Talenty - zawody w skokach na trampolinie i na ścieżce

29-30 września 2018 roku odbędą się zawody w skokach na trampolinie i skokach na ścieżce pn.: "Młode Talenty". Miejsce: hala sportowa GOSiR Piaseczno przy ul. Gen. W. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców do kibicowania. Honorowy patronat objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno.

MŁODE TALENTY - ZAWODY W SKOKACH NA TRAMPOLINIE I NA ŚCIEŻCE

Program zawodów Młode Talenty:
SOBOTA 29 WRZEŚNIA
10.00 – trampolina indywidualna – kl. III, skoki na ścieżce – kl. III
15.00 – uroczyste otwarcie zawodów
16.00 – pokaz mistrzów Polski na trampolinie
19.00 – zakończenie zawodów
NIEDZIELA 30 WRZEŚNIA
09.00 – trampolina synchroniczna – kl. III, skoki na ścieżce – kl. III
11.00 – trampolina synchroniczna – kl. II, skoki na ścieżce – kl. II
13.00 – show mistrzów Polski na trampolinie
13.15 – dekoracje