Informacje31 maja 2008, 00:00,

RODZINNY FESTYN z okazji DNIA DZIECKA w Tarczynie

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn oraz Szkoła Podstawowa w Tarczynie zapraszają mieszkańców na FESTYN Z OKAZJI DNIA DZIECKA. Rodzinny Festyn w Tarczynie, odbędzie się w niedziele 1 czerwca 2008 roku w godzinach od 15:00 do 20:00 na terenie Szkoły Podstawowej w Tarczynie. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: malowanie figurek gipsowych, malowanie twarzy, zabawy dla dzieci, kawiarenka, grill, loteria fantowa i wiele innych. Serdecznie zapraszamy mieszkańców i całe rodziny a szczególnie dzieci na Rodzinny Festyn z okazji Dnia Dziecka do Tarczyna.

Rodzinny Festyn w Tarczynie program imprezy:

15:00 Rozpoczęcie Rodzinnego Festynu w Tarczynie.
15:10 Występ artystyczny uczniów Szkoły Podstawowej.
15:30 Pokaz tańca Szkoły Tańca Marcin Katarzyna Di Somma.
15:45 Pokaz karate uczniów Janusza Grzyba.
16:00 Pokaz tresury psów policyjnych.
16:30-17:30 Zawody sportowe, przejażdżki konne.
18:00 Pokaz strażacki.
19:00-20:00 Dyskoteka Pod Chmurką.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje31 maja 2008, 00:00,

KOSMICZNY DZIEń DZIECKA - zaproszenie Góra Kalwaria

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zapraszają na: KOSMICZNY DZIEń DZIECKA. Impreza plenerowa odbędzie się w niedzielę 1 czerwca 2008 roku od godzinie 14:00, na terenie Góry Kalwarii. Kosmiczny Dzień Dziecka, rozpocznie się o godz. 14:00 na skwerku przed Ratuszem Miejskim w Górze Kalwarii, skąd Kosmiczny Korowodu wyruszy w stronę boiska szkolnego przy ul. Ks Sajny, gdzie odbędzie się część główna obchodów. Organizatorzy gorąco zachęcają wszystkich mieszkańców do udziału w tej paradzie i niedzielnej imprezie plenerowej w Górze Kalwarii.

KOSMICZNY DZIEń DZIECKA GÓRA KALWARIA

Podczas Kosmicznego Dnia Dziecka, w godzinach od 14:30 do 18:00 odbędą się zabawy, pokazy i warsztaty artystyczne, a wśród nich m.in. warsztaty biżuterii, Fabryka Komiksów, tkactwo i makrama, warsztaty modelarskie, malowanie kosmosu czy rysowanie kredą. Ufoludkowy Naszyjnik (warsztat dla małych twórców, podczas którego będzie można wykonać kolorowy naszyjnik, oraz wystawa biżuterii Ze Szkatułki Wyjęte), Fabryka Komiksów (usiądź i narysuj komiks, warsztatom towarzyszyć będzie wystawa prac uczestników Fabryki Komiksów działającej w Ośrodku Kultury Góra Kalwaria), Tkactwo i Makrama (sznurki, sznureczki, wełna... krajobrazy niepowtarzalne), Planeta Małych Mieszkańców Góry Kalwarii (zbuduj, wspólnie z innymi dziećmi planetę pełną wesołych ufoludków), Samolotem w Górę (warsztaty modelarskie), Wyobrażenia Na Temat Kosmosu (namaluj na ogromnym kawałku płótna to, jak wyobrażasz sobie kosmos), Pod Nogami Kolorowo, bo Rysuję To i Owo (rysowanie kredą).

Kosmiczny Dzień Dziecka w Górze Kalwarii program:

14:00 Otwarcie Kosmicznego Korowodu Kosmicznego Dnia Dziecka.
14:30-18:00 Zabawy, pokazy i warsztaty artystyczne dla dzieci na boisku szkolnym, ul. Ks. Sajny 16 w Górze Kalwarii.
15:00 Pokaz CAPOEIRA.
16:00 Występ tanecznej grupy BARTEK.
17:00 Spektakl żÓ£W i ZAJ¡C, w wykonaniu Studia Małych Form Teatralnych, Scenografii i Reżyserii ART-RE.
18:00 Pokaz grupy WOPR.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria