Informacje6 czerwca 2013, 00:00,

Rodzinna Gra Terenowa Fundacji Pomóż Dorosnąć na polanie Spalona w żabieńcu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W sobotę, 8 czerwca 2013 roku w godz. od 10.00 do 13.00 Fundacja Pomóż Dorosnąć urządza RODZINN¡ GRę TERENOW¡. Serdecznie zapraszają rodziny z dziećmi (w grze uczestniczy cała rodzina - stanowi ona jedną drużynę). Miejsce gry: Polana Spalona w żabieńcu. Założenia zabawy: odszukanie przez każda drużynę (rodzinę) stacji zadaniowych ukrytych w lesie, na polanie, wykonanie zadań i każdorazowo zameldowanie ich wykonania w bazie. Rodzina, która w limicie czasu zaliczy wszystkie stacje i zdobędzie największą liczbę punktów - wygrywa. Zapraszamy na Rodzinną Grę Terenową.

Rodzinna Gra Terenowa Fundacji Pomóż Dorosnąć na polanie Spalona w żabieńcu
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje6 czerwca 2013, 00:00,

Manaus zagra koncert w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2013 roku, start o godzinie 21.15. Usłyszycie kilka autorskich kawałków oraz największe hity polskiej rockowej sceny muzycznej, które zagra dla Was MANAUS składzie: zaśpiewa i na wieśle zagra, jedyny i niepowtarzalny, wiecznie młody ciałem i duchem – Arek Zewar. Drugim wiosłem smaczków gitarowych dodawać będzie człek napędzający wszystkie poźno-nocne gitarowe Jam’y w „8″- Krzyś Rukat. Na basie nowy nabytek Manausa, żywiołowy na scenie - Grześ Kowalski. Na perkusji multiinstrumentalista, świetny pałker – Marcin Adamski.

MANAUS

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.


Zespół Manaus gra koncert na Rynku w Piasecznie.
Na filmie zespół Manaus grał razem z PARASOL POETICA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie